Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaposvár szülészetével mik a...

Kaposvár szülészetével mik a tapasztalataitok? Hol kell jelentkezni első vizsgálatra a terhesgondozásnál? Volt választott orvosotok? Mennyire jelent hátrányt, ha nincs?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyopk és van dokim, örülök neki, eddig rendes és nem kell magánba mennem. 33. napon már fogadott is mikor kiderült hogy terhes vagyok, és azota is normális. szülésznöm is lesz, épp hétfön voltunk szülészobát látogatni. a terhes gondozás az ezredév utcában van hivd fel öket hogy te melyik napo menjél, mert körzetenként változik. aztán lesz majd egy védönöd, akihez el kell menned oda havonta, ha táppénzen vagy akkor 2 hetente. a dokihoz havonta kell menni . ha van még kérdésed irj.. Zsu
2010. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Kaposvárral abszolút nem vagyok megelégedve!

Nekem 2babám ment itt el... Mégsem érdekelte senkit, és még csak kivizsgálásra sem küldtek el, hogy megtudhassam mi a baj, vagy mi volt a baj.

Pedig volt fogadott orvosom, és még csak azt sem mondta meg, hogy mért. Csak annyit mondott, hogy ő csak tovább tudna adni egy másik dokinak, hogy kiderüljön mi van, (persze senki nem tudott semmit). És ha tehetem, többet inkább nem megyek ide. De nem elriasztás képpen írom! Valószínű ez is orvos függő. De én magával a szülészeti-nőgyógyászati osztállyal sem voltam megelégedve, mert ott megy minden mint a futószalagon, órákat kell várni, mire az ember sorra kerül, és 5perc alatt letudnak. Járkálnak az orvosok, nővérek fel-alá, de ha kérdezel, vagy nem válaszolnak, vagy azt mondják, nem tudják, várj kicsit, nézd meg ki jön ki... Az ultrahangos vizsgálaton is megnézte a doki, hogy van-e baba, "van, kész, mehetsz haza, gyere vissza 1hónap múlva". Semmit nem magyarázott el, hogy az ultrahangon mi mit jelent, a neten kellett utána olvasnom. Szívhangra is én kérdeztem rá... Aztán másik dokihoz kerültem, aki úgy megnyomta a második elveszített babánál a hasamat, hogy napokig görcsöltem, és akkor még a baba a pocakomban volt. Neveket nem említek ha nem baj! Én ha tehetem máshova fogok járni, bármennyibe is kerül, de még egyszer ezt a tortúrát itt nem játszom le. Nekem ez volt itt a meglátásom, remélem Te sokkal nagyobb sikerrel jársz majd!


Boldog babavárást!

2010. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na pont ezt vártam a kaposvári kórháztól.
2012. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!