Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után nektek mikor...

Babóca24 kérdése:

Missed ab után nektek mikor jött meg először a mensitek? Mikor keztetek el házas életet élni?

Figyelt kérdés
9 napja volt missed abom sajnos!!!! :( Most olyan érzésem van mintha megakarna jönni ez normális????? Sokan mondták hogy 1 hét után már megjött nekik!!!! Házas életet mikor keztetek el élni??? Tudom 4 hétig nem szabad de sokan írták itt hogy 1 hét után egymásnak estek persze nem hüvelyileg!! Ez nincs megtiltva????
2011. júl. 11. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nagyon sajnálom, együtt érzek!

Nekem 5-6 hétre jött meg a műtét után, ahogy a dokim is mondta. És 3 hónap szünetet kellett tartani. De ez attól is függ, hogy mennyi idős volt a terhességed.

Minden jót!

28+1hkm.

2011. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosan 28 napra jött meg először.Mi is 4 hétre voltunk eltiltva,de 5 hét után voltunk együtt először.Akkor volt az esküvőnk,akkor már kivártuk.Egyébként a hátam közepére nem kívántam volna a szexet 1 hét után,de nem vagyunk egyformák.
2011. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szex 3 hétig nem,utána is csak gumival még. 7 hétre jött meg. 1 hét után nem jöhet meg,én is azt hittem,hogy az,de csak a tisztulás még.
2011. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen vesztettem el a babámat. Műtéttel kellett befejezni. 5 hét után jött meg. 3 hetet vártunk a szexel,de mi is csináltuk már előtte egymásnak.
2011. júl. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Azt elfelejtettem mondani, hogy 2 hónapot vártunk , és utána egyből terhes lettem. Most 7 hetes vagyok! Neked is mielőbbi babásodást kívánok!
2011. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28 napra jott meg utana, 6 hetet vartunk ki, es utana egybol terhes is lettem. Mara mar 17 honapos "nagyfiu"
2011. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes babát veszitettem el,2 hétig voltam eltiltva a szextől viszont 3 hétig tisztultam igy hát a szex csak utána jött.
2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ez kimaradt:-)februárban veszitettem el a babámat,márciusban védekeztünk mert áprilisban volt egy konizációs műtétem,májustól már nem védekeztünk,most 7 hetes terhes vagyok.
2011. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem 28 napra jött meg rendesen, a sexet 2 hónapig el sem birtam volna viselni, nagyon mély depi, azután sokáig, azaz 1,5 évig próbálkoztunk, most lennék 5-6 hetes, de nem tudom mi van, mert volt rózsaszinezés, tegnap doki, még csak 9mm petezsák van, vérvétel terheshormonra, holnap újra, aztán pénteken kiderül mi lesz. tehát ha ez sem jött össze, akkor egymásután 2 missed :(
2011. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem 5 hétre rá jött meg, nagyon örültem neki, mert mindenféle félelmeim voltak, hogy nem lehet majd többet baba...
2011. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!