Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt az ulsó mensitek...

Mikor volt az ulsó mensitek és hány napra rá fogant a baba?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy mikor voltatok együtt a párotokkal? Írjatok ha tudtok pontos adatokat:) nagyon érdekel!!!

Kisfiad vagy kislányod lett/lesz?


Boldog Baba várást Lányok :) !!!!


2010. júl. 30. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
December 16-án volt az utolsó vérzésem.Dec. 26-án voltunk együtt védekezés nélkül. A pici valószínűleg a 2 ünnep között fogant.Az ovulációs tesztem még másnap (27.) is negatív volt.Nagyon akart ez a baba jönni!!Előbb volt az együttlétünk, és csak napokra rá a peteérés.Kislányunk lesz!Január 13-án teszteltem pozitívat, mikor még ki sem maradt.3 nap múlva egyforma erős volt a 2 csík.És most nagyon várom, hogy megérkezzen közénk!!
2010. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok !! Sok örömet a picúrhoz:) !! És köszi hogy ilyen pontos adatokat írtál!!


Várom a további válaszokat is :)!

2010. júl. 30. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Április 31-án kezdődött az utolsó ciklusom, a 10. napon voltunk együtt védekezés nélkül, aznap vagy másnap volt az ovulációm. A mensim kezdetétől számított 16. napon kezdődött a beágyazódásom, most vagyok pont 13 hetes. :)
2010. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Június 11-én volt az utolsó menstruációm, és 22-től folyamatosan voltunk együtt védekezés nélkül, július 14-én pozitív teszt, szinte azonnal jöttek a csíkok. 28-án voltam az orvosnál aki azt mondja már június 11. előtti a baba. Meglepődtem rajta!!!

2010. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hónap utolsó napján volt a menses vége, és 10-én voltunk együtt, valószínűleg utána vmikor talán kicsit előbb is érett be a petesejt, mint szokott, így kislány lett.

(72 órán át éltek a spermiumok úgy tudom, a fiúért felelősek addigra elhaltak)

Szerintem ez egy tipikus helyzet volt, hogy lány legyen. Én lányt is szerettem volna.

2010. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

december 9.-én volt az utolsó menzim és dec 20án voltam együtt a férjemmel és 100% hogy ekkor fogant a baba mert az a hónap úgy jött ki hogy az az egy alkalom volt hogy együtt tudtunk lenni. és kislányom lesz.


33+2 hetes kismami

2010. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hat pontosat nem tudok :-) Jan. 24en volt az utolso menszim. Hömeröztem, ovuteszteltem, semmit nem mutatott, vegül elraktam mindent, mar 1eve probalkoztunk, kicsit ideges lettem. Menszik össze-vissza, hiaba ittam az ilyen-olyan teakat. Igy minden este együtt voltunk. :-) Es egyszer csak nem jött meg, megvartuk a 40. napot, akkor vettünk tesztet, ami egyböl kimutatta, hogy 2-3hetes terhes vagyok! :-) Vegre! Elözö ev febr.ban volt egy elhalt terhessegem, azert görcsöltem ra annyira!

26h kismama

Remelem nem baj, hogy pontosabbat nem tudok! De olyan febr. 15környeken volt ovu!

2010. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 27-28 napos ciklusaim vannak, azt gondoltam, a 14. napon van az ovulációm. Akkor nem tudtunk együtt lenni, mert beteg voltam, el is könyveltem azt a hónapot úgy, hogy tuti nem lesz baba. Az elmaradt mensi után kb. 5 nappal teszteltem pozitívat. Valószínűleg a 17. napon volt az ovum, mert akkor voltunk együtt és fiam született.
2010. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Január 28-án volt az utolsó mensim, és február 25-én fogant a baba (esetleg 22, de én szinte biztos vagyok a 25-ben:) ) Február 28-ra vártam a mensit, mert stabilan beállt 30 napos ciklusom volt, de ugye semmi..

Az első pozitív tesztem március 13-án volt, addig csupa negatív, már sík ideg voltam, mert két hete késett, minden terhességi tünetem megvolt, teszt meg semmi.

Végül is egy hajnalban végzett negatív tesztet bányásztam ki a kukából reggel, hogy biztos negatív volt-e, és az volt egy halvány pozitív, de akkor már hagytam a fenébe, anniyra tudtam, hogy terhes vagyok... :)

A 20. héten azt mondta a doki, hogy "úgy néz ki, fiú" de ezt is érzem a legelejétől, nagyon fiút érzek. Majd szeptemberben pontosítanak ha tudnak:)

Egyébként rettenetesen mozgékony, most 25 hetes vagyok és mindennap szétrúg.

Imádom a kis malacot, annyira közlékeny, nagyon kommunikál, és rögtön megtalálja a kezemet ha a hasamon van:)

2010. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig össze-vissza jött meg, 31-39 naposak voltak a ciklusaim, és a 21. napjon voltam a párommal. Még aznap éreztem, hogy peteérésem van. Ebből már tudtam, hogy ha megfogan, fiú lesz, és így is lett. Bár az ultrahang két nappal az előttre tette a fogantatást, de az lehetetlen, mert előtte csak 7 nappal voltunk együtt.
2010. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!