Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül mikortól keztetek...

Körülbelül mikortól keztetek kismamaruhákat hordani?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

5-6 hónaptól. de mindenki akkor kezdi el hordani amikor jónak látja.

ismerek olyan lányt is aki már vett egy rakás kismamaruhát gyerekszoba kifestve csak épp a baba nem jön már ugy 3 éve.

egy másik ismerősöm 7 hetes korában vett kismamruhát és hordta. gondolom hogy mindenki lássa az állapotot:-)

2009. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Kifejezett kismamaruhát sohasem hordtam. Ami "kismamás" volt az a farmer kertésznadrágom.

De inkább elasztikus ruhát vettem fel, abban nem néz ki az ember hátulról sem úgy mint egy csatahajó.

2009. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
12. héten lett meg az első nacim, eléggé beindult a hasam:)
2009. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sincs kimondott kismamás ruhám. 3 nadrágom lett átalakítva, hogy a pocim férjen, felsőket meg olyanokat hordok, hogy kötött, hosszú és rugalmas anyagból vannak. Nekem ez a csinos és így nem vagyok akkora, mint egy ház, volt hogy próbáltam bővebb fazont, de mintegy hordó, úgy néztem ki, vagy csak szokatlan volt a látvány, de nem tetszett (egyébként vékony vagyok, eddig csak a pocim nőtt). Van egy régi kabátom, még jó, de nem tudom mi lesz majd februárban, akkor már szűk lesz. Venni nem akarok másikat, hogy 1-2 hónapid hordjam.

30 hetes

2009. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
kb. 25. héttől hordom őket
2009. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
14 hét de már hamarabb kellett volna addig melegítőt hordtam. Csak 1-2 centivel lett kisebb a farmerom de kényelmetlen volt. Sose szorítson a naci az a lényeg.
2009. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én a 27.héttöl de csak fölsöket..A nadrág az maradt mindd nekem is nyúlös anyagból van meg csak csipö nadrágok szóval nem zavarják a pocakot inkább meleg harisnyák érnek a nyakamig:D.Mindd ilyen mell alatt bövülö hosszúujju meg rövid.Szöval szerintem szülës után is jól fog állni:D
2009. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26 hetesen még mindig a régi ruháimat hordom.Már kezdek aggódni, hogy sehol nem növök, mert ugyanolyan kényelmesek a ruciaim, mint terhesség előtt...
2009. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15+2 hetes vagyok. Még nincs, de kellene. EGy farmer se jön már rám. Egyenlőre macinaciban járok, bár nem a legszebb viselet. De most pont nem állok túl jól anyagilag. :(
2009. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok,de nincs kismama ruhám...nem is lesz!Van sztreccs csípőfarmerom,szabadidőruhám,térdig érő meleg pulcsik,azokban elleszek májusig!Szerintem undorítóak a kismamarucik...
2009. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!