Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül mikortól keztetek...

Körülbelül mikortól keztetek kismamaruhákat hordani?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Előző voltam!Helyesbítenék,vannak nagyon klassz kismama ruhák,de iszonyú drágák amik nem tetszenek,használtan meg nem találok olyat!
2009. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

17 hetesen még beért egy-két gumis derekú ruha, de gatya már nem, így akkor vettem az első gumis derekú gatyát. Kifejezett terhes nadrágot olyan 20. hetes kortól hordok, mert már semmi nem volt kényelmes, a szoknyákat igazából nem szeretem, 6 számmal nagyobb nadrágot meg nem vehettem fel.

(30. hetes mami)

2009. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Na miért lennének undorítóak??? én imádom őket! Én 18 hetes vagyok, és vettem egy kismama kosztümöt amiben kimondottan jól érzem magam, büszkén hordom.Amúgy kismama nadrágot már a második hónapban vettem, mert 3 kgt csak úgy felszedtem, de lehet állítani rajta így egész végig jó lesz.Mindenki akkortól hordja amikortól szükségesnek érzi, csak legyen kényelmes.
2009. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A 16. héttől már nem volt olyan nadrágom, ami rám jött volna, ezért vennem kellett kismamanadrágot.
2009. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én 4-5.-dik hónapban kezdtem el mert nekem csak csipőnacijaim voltak és hirtelen nőtt a fenekem meg a combom és persze csípőm is rendesen tágult már akkor és csak utana jött a pocak:)elöször ugy hordtam a nacikat h kigombolva övvel meg bandázzsal de már most ugy sem megy kényelmetlen nagyon.28 h km
2009. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
En abszolut nem hordtam, ramjott vegig minden ruham. Szules utan meg osszementem 50 kilora.
2009. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én csak nadrágokat fogok venni.Ja,és a szilveszteri bulira egy kötött térdig érő ruhát!Ennyi!

17hetes

2009. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Alkattól függ, kinek milyen a hasa. Az elsővel 20 hetesen kezdtem terhes-ruhákat hordani, 15 hetes kortól pedig bővebb, sztreccs és egyéb ruhákat, kötényruhákat, amik nem szorítottak. Utolsó hagyományos farmeres napom kb. 15 hetesen lehetett, de akkor már a cipzárt ki kellett engedni. A másodikkal az elsővel vett ruhákat hordtam 12 hetes koromtól, mert kényelmesebbek voltak, most meg már 8 hetesen nem ért össze a nem terhes gatyámon cipzár. Mivel más évszakba estem, és nem álltam túl jól, turkiztam, és nem egy kiváló minőségű és kifejezetten szép kismama-rucit találtam, meg most eleve olyan a divat, hogy tudsz olyat venni, amit később is felvehetsz.
2009. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én már a 12. héten elfelejthettem az összes régi farmeremet,kismamanacit hordtam, meg halászgatyót (júliusban), aminek gumis volt a dereka, de muszály volt kismamanacit vennem. volt egy sztreccses farmerom jó bő derékkel, az még rámjött a 20. hétig, de ennyi. Azután csak kismama nadrágok, sőt ma jöttem rá, hogy megint nőtt a pocim 2 cm-t egy hét alatt (33. hét, 109 cm poci körfogat)és az egyik nadrágom gumis része szorít, pedig a nadrág része még jó. Erre a pár hétre már nem veszek semmi ruhát, kihúzom abban az egyben ami van. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen, nem fontos, hogy hányadik hétben jársz. Nekem egyik barátnőmnek sem volt ekkora pocija még a végén sem. Ez is alkat+baba+...függő. A lényeg, a babát ne nyomja semmi. (én nem támogatom a lehúzott zipp-záros régi farmer+bandázs összeállítást sem. A dokim pont előttem szidott le egy kismamát, aki még nem túl nagy pocakkal ugyan, de így jelent meg és a zipp-zár nyomot hagyott a hasa alján. Mondta neki, h.inkább melegítőben menjen, mint így)
2009. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2009. dec. 4. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!