Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos vérzés után a...

Beágyazódásos vérzés után a mensitek napján mit éreztetek?

Figyelt kérdés
nekem feszít a hasam, de semmi jele annak hogy megjönne és remélem nem is fog
2011. jún. 17. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmit nem éreztem
2011. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még annyi kérdésem lenne hogy a beágyazódás lehetséges 6 nappal mensi elött? júni3-án volt peteérésem juni 11 én volt ez a pecsétem és mára nem vártam és még nem is jött
2011. jún. 17. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egész nap olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön, aznap, mikor meg kellett volna jönnie. Kicsit aggódtam, hogy miért van ez, mert akkor már volt egy pozi tesztem.
2011. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kislányommal (aki mostmár 2 éves) azt érzetem,hogy meg fog jönni (és ami azt illeti 1 napra meg is jött akkor csak gyengébben).


Most 9 hetes terhes vagyok a tesóval,és az ég világon semmit nem éreztem.

2011. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, a dátumok alapján lehetett az tényleg beágyazódásos vérzés?
2011. jún. 17. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet a dátumok alapján beágyazódás, én is pont így jártam a napokban. A 8. napon peteérés után (akkor is volt vérzés) megint volt egy kis vérzés, de ezt is egy peteérés okozta, tehát nekem most kettő is volt ebben a hónapban (hátha az egyik bejön:)

Ha még nem jött meg, az jó jel, holnap csinálhatsz tesztet, már kimutatja:)

2011. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat :)
2011. jún. 17. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Most akadtam a kérdésedre.

Na lett baba?

Ugyanezekkel a dátumokkal (csak ebben a hónapban)vagyok így mint te.De dettóra,úgyhogy kíváncsi vagyok mi lesz.

Megírnád veled mi lett?

2011. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen baba lett.... de sajnos el is ment :(
2011. júl. 18. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :((((
2011. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!