Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi teát lehet inni várandó...

Mennyi teát lehet inni várandósan?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és elég náthás.Nem szedek semmi gyógyszert csak teával és vitaminnak kúrálom magam.A sok tea nem árt a babának a koffein tartalma miatt?
2009. márc. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fekete teával annak koffein tartama miatt illik csínján bánni. Gyümölcsteákat számos változatban találsz a boltban, azokban nincs koffein. Jobbulást!
2009. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs teákban amiben csak gyümi van, annyit ihatsz amennyi jól esik!

Jobbulást Kívánok!

2009. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,nekem a dokim egyszer azt mondta max napi 5 csésze-én meg majdnem kinevettem!Simán megittam napi 1,5-2L iceteát;gyümölcsteát...vagy amíg dolgoztam olyan teát amiben nincs koffein,valami más élénkít..nem tudom a nevét de a pickwick ro-passz.

Úgyhogy nyugodtan ihatod,és jobbulást.

5hónapos baba anyukája

2009. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor én meg voltam fázva zöldteát ittam szerintem az a legegészségesebb, mert abból annyit ihatsz amennyi jól esik,

Boldog babavárást,

21 hetes kismama:)

2009. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én állandóan gyümiteát iszok! Én még nem hallottam hogy bajt okozna!!
2009. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!