Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szabad inni a vizen kívül...

Mit szabad inni a vizen kívül várandósan?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. az ice teára vagy a nem 100%-os gyümölcslevekre. A mesterségesen előállított üdítőkkel lehet ártani a babának?
2008. jún. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármit ihatsz, kivéve persze alkohol. A szénsavasra is azt szokták mondani, hogy mértékkel, inkább ne. Lehet inni nem 100%-os gyümileveket is, csak szerintem ne azt idd egész nap, mert azért cukrosak rendesen. Az nem csak a babának nem jó, de még neked se. Időnként én is iszok szörpöt, meg gyümileveket (nem100%os), semmi bajom :) a babának se :) 14 hetes kismami
2008. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy capvizet nem lehet inni, csak ásványvizet.

Én szoktam inni üdítőket (colát nem), nem hinném, hogy lenne tőlük baja.

Nem bírnék 9 hónapon keresztül csak vizet inni. Szoktam beletenni szörpöt. Beszéltem erről a védőnővel. Azt mondta, hogy nyugodtan igyam.

2008. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Ennek örömére megyek és iszom! :)

2008. jún. 11. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Terhesség idején a baba fejlődése a legfontosabb, ezért a mesterséges dolgok nem nagyon használnak. Mindenki maga érzi, hogy mi esik jól, nekem anno a szénsavmentes ásványvíz mellet ajánlották a tiszta gyümölcsteákat (nem az aromával ízesített feketét!), amiből óriási a választék, nagyon finomak, lehet hidegen és melegen inni. Ha néha jól esik egy kis üdítő, nyugodtan megihatod, csak ne az legyen az elsődleges.

27 hetes kismami

2008. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ihatod. Jól néznénk ki ha már semmit sem lehetne inni! Kólát nem lehet, mert egészségtelen, teát nem lehet mert sok benne a thein, a bubis ásványvíz tele van szénsavval, a gyümölcslevek tele vannak tartósítószerrel és savasak, a kávé tele van koffeinnel, a csapvizet se lehet, mert az meg nagyon klóros. Most őszintén, akkor mit igyunk?
2008. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lányok, azért a terhesség nem betegség!! Én kávét is iszom tejjel. szénsavast is csak azért mértékkel, mert savat csinál.
2008. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végülis igaz, csak annyi "érdekességet" hall az ember. Bár ilyenkor mindíg eszembejut, hogy minket is megszültek és felneveltek, nincs semmi bajunk pedig akkor még nem voltak ennyire ilyenek, hogy ne igyál ezt ne igyál azt!

Ilyen alapon mondjuk tényleg éhen meg szomjan halhatnánk! Mert lassan már mindenre kitalálják, hogy káros.

2008. jún. 12. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
na én ilyeneket még nem is hallottam. Engem a kávétól és a cukros löttyöktől tanácsoltak el. Már miért ne lehetne csapvizet inni? Némelyik ásványvíz is tele van olyan anyagokkal, ami nem hasznos. Nagyanyáink pedig még a kútból húztak vizet....
2008. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A vízes tiltást még nem hallottam én se:/

A bubis víztől a hányingerem miatt tanácsolt el a doki.

Csapvízet iszok és kutya bajom,ja és Piroska málna szörpit.(Bár biztos azt is lehet tiltani valamiért;))


Az alkohol az egyetlen amit minden kismamának tiltanak!


De nem lesz semmi bajod ha egy fél pohár pezsgőt megiszol szilveszterkor;)

2011. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!