Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félnem kéne attól, hogy...

Félnem kéne attól, hogy meglátszódik a babán? A hétvégén kétszer megégettem a bal kezem, kis felületen. (egyszer vasalóval, egyszer a konyhában) Egyik családtagom beszólt: "Csak nehogy meglátszódjon a gyereken! "

Figyelt kérdés

Azóta ezen rágódok. Tényleg tartanom kellene ilyentől? Banonás dolgokat amúgy hajlamos vagyok elhinni.

És hogyan látszódna me?


2009. márc. 30. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Szia!Ne aggodj,ha akarhanyszor en megutottem-egettem,neki mentem stb...a kisbabom minimum a dalmata-kutyahoz kellene majd h hasonlitson,foltossagban.:):)

En kicsit-nagyon bena vagyok miota babas vagyok.

Azert vigyazz magatokra,de tenyleg ne aggodj:)

Elozonek:a Kerdezo csak aggodik,miert nem lehet ezt megerteni?Miert kell lebugyutazni mert aggodik?Ismered a szot:tolerancia?

Kerdezonek:Szep es nyugodt babavarast.

27 heteske

2009. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó: Hogyha azt kérdezném, hogy kéményseprőt láttam és most néger gyerekem születik-e, akkor is aggódónak nevezel és nem bugyutának?

Igenis tolerálom a kérdéseket, hónapok óta igyekszem segíteni és biztatni a babára vágyókat, együtt örülök a pozitív tesztesekkel és szívből gratulálok. Segítek megoldani a szoptatási gondokat és mint orvos, igyekszem eloszlatni a kismamák félelmeit vagy épp ellátásra küldeni Őket, mivel személyesen is átéltem már egy magzat elvesztését. A tolerancia és empatikusság a munkám alappillére és személyiségemből fakad.

De az ilyen és ehhez hasonló kérdések szerintem a mérhetetlen emberi butaságról árulkodnak.

2009. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
12:42-es vagyok. Nem a kérdezőnek írtam hogy tuskó,hanem annak a "kedves" és toleráns orvosnak aki így beszélt vele. Lehet, hogy csak babona, de szépen is meg lehet fogalmazni. Egyébként pont ez a stílus jellemző sajnos a mai orvosokra akik nem kapnak zsebbe pénzt. Ja...és az ilyen bunkó emberek miatt tart itt az ország, nem az olyanok miatt, mint szegény kérdező.
2009. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi 12:42-es! :)
2009. márc. 30. 22:08
 15/15 anonim ***** válasza:
42%

Honnan veszed, hogy nem kapok zsebbe pénzt? :-))))))

Az ország pedig a sok bugris tudatlan miatt tart ott ahol most, akik benyalnak mindent amit mondanak nekik! Hajrá Mónika show, hajrá Feri! Ja, tényleg, Ő már bukott! :-))))

2009. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!