Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha túl sokat stresz. Szelek...

Ha túl sokat stresz. Szelek akkor a bőröm meglátszódik?

Figyelt kérdés

mostanában sokat stresszelek.. és a bőrön meglátszódik? és lehet valami bajom? mármint pl.: eláljulok vagy bármi más??

14/L


2011. okt. 7. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hát pattanás hamarabb kialakulhat...
2011. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A bőröd max pattanásos lesz vagy ráncos ha sokat ráncolod a homlokod..más bajod viszont lehet, a stressztől kiváló gyomorfekélyt lehet pl. kapni. Tapasztalat.
2011. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A stressztől sok minden kialakulhat.Nekem egyszer nem jött meg miatta. De akár gyomorfekélyed is lehet, ahogy már valaki írta.

Nekem ami segít az a sírás. Ha magától nem megy, akkor megnézek egy drámát.

2011. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fájni szokott a hasam ha már egy kicsit is stresszelek és nagyon ritkán fáj a fejem, ez a stressz jele lehet??

és köszike a válaszokat

2011. okt. 7. 13:55
 5/6 anonim válasza:
Igen az már a stressz jele lehet. Mikor én stresszelek folyamatosan hányingerem van, és nem tudok enni. Ilyenkor én baromi sokat fogyok.. Voltam orvosnál is emiatt, nem ér semmit, mert csak nyugtatót tudott volna adni. 14 évesen biztos nem fogok nyugtatókat szedni..
2011. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen én se birok enni...és hányingerem van összeszükül a gyomrom.. :S nagyon rossz
2011. okt. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!