Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félnem kéne attól, hogy...

Félnem kéne attól, hogy meglátszódik a babán? A hétvégén kétszer megégettem a bal kezem, kis felületen. (egyszer vasalóval, egyszer a konyhában) Egyik családtagom beszólt: "Csak nehogy meglátszódjon a gyereken! "

Figyelt kérdés

Azóta ezen rágódok. Tényleg tartanom kellene ilyentől? Banonás dolgokat amúgy hajlamos vagyok elhinni.

És hogyan látszódna me?


2009. márc. 30. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne félj, ez egy buta babona, persze hogy nem fog meglátszódni a babán, csak neked rossz a fájdalom miatt! A babócádnak semmi baja nem lesz!

Üdv: 31 hetes kismama

2009. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt tényleg elhiszed? Szerinted mi köze van a kezeden lévő bőrnek a méhedben lévő gyerekhez? Semmi.
2009. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden meglátszana a babákon, amennyi sérülés egy kismamát a 9 hónap alatt ér, akkor a babák foltosan jönnének világra :DDD Általában a kismamák kicsit "ügyetlenebbek" ilyenkor, mint szoktak lenni, ezért elkerülhetetlen 1-2 kék folt, égetésnyom. Nyugi, semmi se fog látszani a babán, ez csak buta babona. Nekem pl. elég gyengék az ereim normál állapotban is, így állandóan tele vagyok kék foltokkal a legkisebb nyomástól is. A kislányomon még nincs egy anyajegy se (7 hónapos). A nagyokon is csak később, 1-2 éves korukban jött elő pár anyajegy, de nem azért, mert én valamikor megütöttem magam... Felejtsd el ezt a babonás dolgot!
2009. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én is többször megégtem terhesen, de a babámon nincs semmi nyoma. sztem így is van elég izgalom egy normál, panaszmentes terhesség alatt is, ne kreálj magadnak plusz problémákat! inkább lazíts, pihenj sokat, légy kiegyensúlyozott, és akkor nyugodt gyereked lesz. nekem bevált!
2009. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez a kérdés most komoly? Már nem az első ilyen tartalmú, mióta olvasgatom itt a kérdéseket.

Már nem csodálkozom, hogy itt tart az ország...ennyi ésszel. Remélem azért ezt a temérdek tudást ami a fejedben lehet, nem adod át a gyerekednek, mert akkor még az eljövendő generáció is elveszik!

2009. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Barátnöm anyujkáját megmütötték terhesen és látszik neki a vágás!!!!!
2009. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak babona! Ne aggódj, dehogy fog meglátszani! :)
2009. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

10:15-kor válaszolónak:

Köszönöm a kedvességed! Jobb lett volna, ha nem válaszolsz.

2009. márc. 30. 12:39
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Ne foglalkozz vele, tuskó :)
2009. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Azért úgy látszik a szavazatokból ítélve, hogy még tuskóbb az utánam lévő válaszoló, aki elhiszi ezt a badarságot.

Ez az oldal pedig a véleménynyilvánítás szabadságát adja meg, nem köti ki a minden esetben és a tömegesen butító badarságok kedvességgel való alátámasztását.

De kedvesen is elmondhatom: Kedves kérdező! Ha ezt a kedves rokon által megejtett mondatot elhiszed, akkor egy kedves bugyuta vagy!

Így jó lesz???

2009. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!