Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz, hogy ha leforráz...

Tényleg igaz, hogy ha leforrázom vagy megégetem magam terhesen, az a picin is meglátszódik? Ezt a védőnő mondta.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. A baba tulajdonságai akkor dőlnek el, amikor a petesejt és a hímivarsejt egyesül. A téged ért bármilyen sérülés ezt később már nem befolyásolja.
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Csókoltatom a védőnőt! Azonnal keress másikat! Ekkora marhaságot mondani. Ha annyira megégeted magad, hogy a gyereken is meglátszik, akkor azt Te már biztosan nem fogod meglátni mert nem éled túl.
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nemár! Ez baromság.
2010. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora agytröszt a védőnőd. nekem is volt égésnyom a karomon terhesen, 7 hete szültem, most múlt el de természetesen semmi nincs a babán. A nap vicce :DDD
2010. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Én is hallottam ilyen "legendát", általános iskolában egyik osztálytársnőm popsiján volt hatalmas vörös folt (anyajegy állitólag, de kb másfél tenyérnyi) és az állitólag attól lett hogy anyukája tejet forralt, magára rántotta és megijedt mikor terhes volt vele.

Hááát orvosilag nem tudom elképzelni mi lehet az összefüggés ha van... A védőnőd mindenesetre nem egy IQ-bajnok ha ilyenekkel riogat.

2010. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
39%

Én megcsúsztam, a férjem elkapott a karomon: odakaptam, a fiam karján ott egy hüvelykujj alakú anyajegy.

Apám megdobta anyámat viccből egy zöldszilvával, odakapott, s ott van rajtam egy szilva.

Mi így tudjuk a babonát: ha ér valami, s ODAKAPSZ hirtelen, akkor látszik.

2010. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
50%

A védőnőd reméljük csak ebben az egy kérdésben hisz a babonákban.

Kár, hogy védőnőt nem tudsz lecserélni.

2010. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Ha igaz lenne akkor az én gyerekem olyan foltos lenne mint egy leopárd amilyen béna vagyok... :)))
2010. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondott hülyeséget a védőnőd. A tapasztalt orvosok és védőnők találkozhattak ilyen esettel.

Ha a terhesség elején történik ilyesmi,az lehet,hogy megkátszik a babán is. Az okát nem tudják,igaz senki nem is vizsgálta.

Két hónapos terhes voltam,amikor megbotlottam, a baltérdemről lejött a bőr. A lányom térdén azóta is azon a helyen sötétebb a bőr.

De volt egy osztálytársam,akinek a lábaszárán koromfekete,elég nagy terjedelmű,szőrös volt a bőr.

Az anyukához egy fekete kutya dörgölőzött,ő megijedt és oda kapott.

Előfordulnak ilyen esetek,de ettől félni nem érdemes. A védőnődnek kár ilyesmivel riogatni bárkit is.

2010. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Komolyan nem akarom elhinni hogy ilyet mond egy védőnő :((( Mert ha a szomszéd Mari néni mondaná vagy tudatlan anyós-anyuka stb...na de egy szakember??? komolyan nem is értem :( nagyon szomorú.
2010. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!