Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennél használtan babakocsit?

Vennél használtan babakocsit?

Figyelt kérdés
Ha igen,hol nézelődsz?És mennyit adnál egy Quinny Buzzért(3éves)?(Most készülök meghirdetni,csak nem tudom merre induljak)Köszi a segítséget!
2011. júl. 7. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én vennék és vettem is :D Most is azt keresek szeptemberben születő fiamnak..Vatera,teszvesz,expressz
2011. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vennék. Vatra, teszvesz...
2011. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettem volna, de szerencsére kaptunk ajándékba.
2011. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zorana ***** válasza:
74%
Vettem is :D olyat hogy megszólal :$ imádom!!!
2011. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem vettem, mert mindig sikerult megszerezni az ujat jo aron, viszont egy jo markaju, minosegu babakocsit megvettem volna hasznaltan is, ha latom, hogy jo allapotban van es jo aron adjak.

Es megveszi mas is. Legalabbis nekunk eleg sok babakocsink volt, mindegyiket sikerult gyorsan eladni, egyik sem volt hibas es mindegyik keresett marka/tipus volt.

2011. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem.
2011. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!