Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok most...

11 hetes terhes vagyok most lettem insulinos?

Figyelt kérdés
egyenlőre alap egységeket adok, de most este beadtam 4egységet ettem és 10 lett a cukrom.........ilyenkor lehet beadni egy keveset hogy levigye vagy már nem??
2011. júl. 6. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne változtasd, írd fel a kezelőnaplóba és majd a doki megmondja mit csinálj. Ha többször előfordul, akkor idő előtt doki.
2011. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy mit akarsz kérdezni: cukorbeteg vagy és a terhesség miatt változott meg az érteked, vagy csak úgy adagolgatsz magadnak insulint?


De mindenképpen menj orvoshoz és (feltételzve az elsö variációt) és ott kérj tanácsot. Csak saját ötletek alapján nem szabad változtatni és a rosszul (feleslegesen) adagolt insulin a gyereket is erösen károsithatja.

2011. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, de az is leht hogy nem jó a mérőm mert ez a fajt van apámnak is és neki is többet szokott mutatni én mondta bent a dokinak meg bent is ilyennel mértek de azt mondták az nem baj...már hogy ne lenne baj..
2011. júl. 6. 21:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy melyik mérő? :)
2011. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
persze hobbibol adagolgatom magamnak.......már bocs de ez kissé hülyén hangott.....cukorbeteg vagyok, de hogy a terhesség hozta e elö vagy már elötte is volt azt nem tudjuk mert elötte nem nézték..de mivel apám gyerekkora ota insulinos...igy lehet hogy már elötte sem volt rendben..ez majd szülés után kiderül..
2011. júl. 6. 21:43
 6/14 A kérdező kommentje:
mery mérő..sőt még a korházban is azt mondták apámnak hogy ez elég gáz ez a mérő..esetleg tudna valaki ajánlani egy jobbat amihez nem 4000 egy tesztcsik?
2011. júl. 6. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Én Accu-Chekt használok, az a baj ahhoz is TB nélkül 4000 egy tesztcsík csomag :(. Terhességi cukorbetegség esetén a TB nem támogatja a tesztcsíkot? (tudom még nem derült ki, hogy terhességi e, vagy I.-es típusú)
2011. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
párom is cukros neki szerintem irnának, ha ,támogatja a tb akkor mennyi a tesztcsik? és az jó készülék?
2011. júl. 6. 21:50
 9/14 anonim ***** válasza:
TB támogatott, ha I.-es típusú cukorbeteg. Így nekem az alapból 4000-5000 forintos 50 db-os tesztcsík doboz 1800 ft.
2011. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És igen nagyon jó készülék, minden orvos dicséri, csak így is elég drága nekem a tesztcsík. Vagy azt megpróbálhatod dokinál nem tudom a nevét annak a vércukormérőnek, de a Roche gyártja, mint az Accu Chek-et, viszont ahhoz állítólag TB-re 500-600 körül van a tesztcsík.
2011. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!