Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjött ma a leletem és a...

Megjött ma a leletem és a vizeletben vizelet haemoglobin +++ poz, vizelet üledék 6-8 vvt laphámsejtek, viezelt keton +++ pozitív. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Nőgyógyászhoz csak április 10-én megyek.
2009. márc. 25. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseriteni,de szerintem ez nem a legjobb eredmény!Legalább a háziorvosodat keresd fel!
2009. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ÉS nem tudod mitől lehet?
2009. márc. 25. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy felfázva? Ez valami gyulladásszerű lehet.

A gyulladásoknál az a rossz, hogy tünetmentesen is hordozhatjuk őket. Biztos adnak antibiotikumot rá. De előbb menj dokihoz, mint ápr. 10.! Én nőgyógyászhoz mennék, nem háziorvoshoz.

2009. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ezen én is átmentem, a három kereszt elég sok, a max a négy kereszt! De ne ijedj meg, beugrasz a házidokihoz, felír némi gyulladáscsökkentőt és rádparancsol, hogy napi 4 liter folyadékot igyál, Ezzel átmosod a veséidet, hamarabb távoznak a bacik a hólyagból, húgycsőből.

Terhesen azt hiszem -de ez nem tuti- a pangó vizelettől is lehetnek ilyen gondok!

Gyógyulj meg!

2009. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ugye a Picinek nem lesz baja????
2009. márc. 25. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok. Semmi baja sem lesz, maga a gyulladás inkább lehet veszélyes mindkettőtökre nézve, mint a kezelés! Hidd el, az orvosok tudni fogják, mit szedhetsz be terhesen, amitől meggyógyulsz. Nekik se céljuk bántani a babát! Ezért küldenek minket rendszeresen ilyen vizsgálatokra :)

23 h km

2009. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,a picinek nem lesz baja!Nem irtad hány hetes terhes vagy?Vérnyomásod,cukrod milyen?A kezed,lábad nem dagad?
2009. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Lassan 20 hetes leszekk, vérnyomás inkább alacsony, d inkább normális 110/70 körül, vizesedés nincs abszolút. Cukor rendben, terheléses még nem volt. A doki azt mondta igyak sokat vagy vizet, vagy teát, aztán kontrol lesz, és ha akkor sem lesz rendben akkor utána megyünk.Felfázás elvileg nincs, legalábbis nem pisilek sűrűn, nem csíp, nincs folyás. Szóval semi extra.

szi

2009. márc. 26. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé érdekes.Lehet,mikor vérvételen voltál,akkor zajlott le valamilyen folyamat a szervezetedben.Ne aggódj!Szerintem kelle csináltatni még egy vizsgálatot a vizeletből.Reménykedjünk,az jobb lesz!Majd ird meg,mi volt ez az egész!Boldog babavárást!
2009. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, megírom majd de az még 2 hét. Igen az a labor még februárban volt, azóta a doki is látott már többször is, szóval én sem értem. Iszok sokat, pisilek sokat, de fáj semmi.A baba pedig jól van tegnap néztük meg:)

szia

2009. márc. 27. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!