Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel terelitek el a figyelmet...

Mivel terelitek el a figyelmeteket az utolsó napokban? Már nem nagyon tudok másra gondolni, mint a szülésre, babára.

Figyelt kérdés

Ráadásul tegnap még pár szülés videót is megnéztem... Így már biztos vagyok, hogy sem császárt, sem sima szülést nem szeretnék... :S

Hiába van itt a nagyobb gyerek, a házimunka, akkor is állandóan csak arr bírok gondolni, mikor jön már ki.. :)


2011. jún. 21. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én még össze-vissza mászkáltam, vásárolgattam, nézelődtem az utolsó napokban. Bár sokat gondoltam arra, hogy mikor jön már a baba (és persze még túl is hordtam), de mivel egyfolytában "csavarogtam", vagy otthon pakolásztam, ezért eltelt az idő és nem kattogott az agyam állandóan a szülésen.

Szülésvideót meg még pénzért sem néztem volna az utolsó napokban. :)

2011. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szülés videókat én is néztem, de azt hittem, hogy rosszul leszek :DDD

Párom 'gratulált' is az egész napos elfoglalásomhoz .. nem nagyon tetszett neki, hogy ilyeneket nézek.

Én sorozatot nézek és olvasgatok a szüléssel és az utáni teendőkkel kapcsolatban, mivel első babánk lesz.

Ma pl. elmentem még venni 1-2 dolgot a gyerekszobába és a kórházba, még átnézem a kórházbamenős táskámat, hogy minden megvan-e.

Ezen kívül kutyát szoktam sétáltatni, de az is néha már-már 'kényelmetlen'. (alig bírok menni, meleg van, hamar elfáradok, bármikor rám jöhet a szülés).

2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én se tudok magammal mit kezdeni, napok óta tengek-lengek, aztán nekiállok takarítani, pakolni, de sehogy sem jó...
2011. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok mit kezdeni magammal :S A net uncsi, a tv-n csak 2 csatornánk van... Ruhák kimosva, bőrönd összekészítve, minden kész van már. Néha olvasgatni szoktam, de az meg nem mindig kényelmes. Néha kicsit takarítgatok még, de már a nagytakarítás is megvolt. Elmenni meg nem szeretek egyedül, mert nagyon zötykölődik a bkv :S Majdcsak valahogy eltelik ez a pár hét :)
2011. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi, most látom, hogy napokról kérdeztél... Azért remélem nem baj, hogy az utolsó hetekről írtam :)
2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na épp most olvastam egy kérdést, amiben válaszul belinkeltek egy szülés videót! Rákattoltam, de rögtön ki is nyomtam!!!! Na! Ilyeneket -legalábbis nekem- nem szabad nézni!

Én jönnék-mennék, vásárolnék egyfolytában, de a kocsi nem nálam van, hanem a páromnál, mivel dolgozik, gyalog meg már nem sokáig jutok fent a városban. Hamar elfáradok, és keményedik a hasam.


Így többnyire itthon netezek, rendet rakok (csak komótosan) és pihenek.

Az a rossz, hogy mivel már minden kész van, nincs mit csinálni, csak várok-várok és várok.

Tegnap pl. újra kivasaltam a baba ágyneműjét, a pelenkáit, meg egy-két holmit.

Szoktam menni még a nagyszülőkhöz, rokonokhoz, ahol gyerek van, ott elterelődik a figyelmem és pihenni is tudok jobban, mint itthon :)

2011. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

miért kell elterelni?

én örültem, hogy a babámon jár az eszem. addig vasalgattam a ruháit, takarítottam a szobáját.

2011. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:) Sziasztok! Én is kész vagyok már teljesen, minden értelemben.. :) Holnapra vagyok kiírva, és a várakozás, vágyakozás a szüléstől való félelemmel keveredik... Nem nézek semmilyen videót, nem jártam tanfolyamra..úgyis ahányan vagyunk, annyi féle képpen szülünk majd... feleslegesen nem paráztatom magamat...

Engem a hasmenés őrjít meg, ami érthetetlen mert eddig nem volt... de le tudom magamat kötni bármivel... én is képes vagyok ugyanazt többször kivasalni... :D


Bea

2011. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pakolok,pakolok,pakolok amennyit bírok. Aztán olyan fáradt vagyok,hogy órákat alszok:S Második baba lesz,lányom kezelhetetlenné vált,mert nem tudok lemenni vele játszózni,itthon dekkolunk,ő is velem alszik,és éjfélig fönn van. Várom már a végét,de tudom,hogy nagyon ideges leszek a kórházban,hogy még jobban el lesz rontva mire hazajövünk. A látogatóktól ráz a hideg. Gatyába akarom rázni magunkat és nem káoszban élni még hetekig:S Szüléstől tartok picit,rosszabb ha az ember tudja mire számíthat:S De ami most van állapot,az lassan tarthatatlan,szóval túl akarok lenni rajta!
2011. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 39+6 hetes vagyok. Holnapra vagyok kiírva! Igazából hetek óta ugyan az a rituálé! Ébredés, reggeli, tv, net, aztán rendet rakok, ebédet főzök, teszem a dolgom. Délután pihenek...ismét net, tv, stb. Elmegyek szüleimhez, ha dolga van a férjemnek elkísérem...bevásárolunk. A szomszédasszony a barátnőm, vele szoktunk csevegni. A szoba és a cuccok már rég kész vannak. Én szeretek neten pókerezni, végülis elütöm az időt. Egy héten egyszer védőnő,vagy ctg., vagy valahova menni kell, mivel más városba kell járni, az egy fél napos progi legalább. Úgyhogy nincs bajom az időeltöltéssel, de attól függetlenül már türelmetlenül várom,h megérkezzen a kislányunk! Videókat egyáltalán nem nézek! Majd megszülünk valahogy! :) Kitartást mindenkinek!
2011. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!