Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az az idő amit kibírtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az idő amit kibírtok a pasitok/csajotok nélkül? Ha éppen nem tudtok még találkozni, akkor mivel terelitek el róla a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet elterelni a figyelmet róla. ma találkozunk utoljára, holnap versenye lesz bécsben (arra még kimegyek) de utána már megy balatonra és aug. 23-ig nem látom :(:(:( meglátjuk hogy bírom majd...
2011. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:O úristen! Én már ha 3 napig nem látom haldoklok. :D
2011. júl. 30. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer muszáj, akkor muszáj kibírni... a nyarat nem itt tölti, hanem külföldön, utoljára jún. végén találkoztunk, azóta vegetálok, minden nap beszélgetünk facebookon és tervezgetjük, miket csinálunk majd, ha visszajön aug végén... számolom a napokat, és szeretettel várakozok...


22/L

2011. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hete nem láttam, szeptemberbe jön haza, nincs net, és csak 10perc telefon naponta, mert drága.:(
2011. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csütörtök reggel óta nem láttam. De már megőrültem. Hétfőn jön majd haza. Idén megy egyetemre... előre félek. :(
2011. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!