Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Mivel terelitek...

Fogyókúrázók! Mivel terelitek el a figyelmeteket a kajáról? Mit csináltok olyankor mikor rátok tör az éhesség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nekiállok rágózni :))
2011. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyomd az orrod és a szád közti kis mélyedésbe kb 30 másodpercig a középső ujjadat:)

Az állítólag segít.

Vagy rakj be egy jó filmet,esetleg mozogj kicsit...talán az elején oltári rossz érzés lesz,de ahogy mennek a percek,egyre könnyebb lesz:)

2011. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Iszok egy nagy pohár vizet, vagy nyáron elszopogatok egy jégkockát. Garantált hatás. Ha minden kötél szakad, eszem egy almát.


Egyébként meg motivációs blogokat olvasok, nézegetek, az mindig beválik, hogy legyőzzem a csábítást.

2011. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg éhes vagyok akkor eszek, ha csak nassolási vágy tör rám akkor elfoglalom magam.(házimunka, séta, tanulás stb) de amúgy ha napi 4-5 alkalommal eszek kis adagokat sosem vagyok éhes.
2011. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Eszek 1-2 falatot a kívánt ételből, hogy az íz iránti vágyamat kiéljem, majd iszok egy nagy pohár vizet.

Be szokott válni.

2011. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl ezen az oldalon olvasgatok :) És igen, én is úgy vagyok, mint az előző, hogy ha tényleg éhes vagyok, akkor eszek is, még a végén valami baja lesz a gyomromnak, de ha tudom, hogy most csak olyan ehetnékem van, akkor megiszok 2 pohár vizet, utána meg elkezdek csinálni valamit, például kiírok egy jó kis kérdést ide a gyakorira, vagy ilyesmi :D:D
2011. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az éhség csak azokra tör, akik dilettáns módon diétáznak. Aki kicsit is ért hozzá, az 2-3 óránként eszik, és így soha nem éhes...
2011. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem úgy fogyózom hogy így egyszer csak rámtör az éhség..

3 óránként eszem, reggeli, tízórai, ebéd vacsora, ezek közül van, hogy elmarad valamelyik, hoygha mondjuk délbe kelek elhagyom a reggeli-tízórait. szóval az idő szerint eszek, általába 3 óránként. nem eszem tele magam, tehát valamennyire éhes maradok, de nem éhezem. ha meg megéhezem akkor megvárom a következő étkezést, és eszem. aki nem bírja ki ne fogyókőrázzon. napi 1200 kcal-t eszem meg körülbelül..akaraterőn kívül semmi más nem kell.

2011. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
olvasgatok
2011. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!