Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+4 vagyok.4 napja nem mozog...

21+4 vagyok.4 napja nem mozog a babam, de van itthon szivhangmerom napi ketszer nezem, szivveres jo. Mozog 18 hetes koratol, mi lett/van vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Es Te itt irogatsz? Menj el orvoshoz, ultrahangot kerj.
2011. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi.

Pihenős korszakában van :-)

Az enyémek szinte egyáltalán nem is mozogtak, most meg egész nap futnak

2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Szerintem a babának semmi baja, csak ki nem állhatja a szívhangmérőt. Nem tudom, melyik orvos javasolta, hogy vegyél.....nekem kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy nem tesz jót a babának. El is magyarázták, hogy miért, csak nem figyeltem, mert onnantól, hogy azt mondták ártalmas, nem érdekelt a további magyarázat! Szerintem is menj uh-ra, a mérővel pedig óvatosan....! MINDEN JÓT KÍVÁNOK!
2011. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz, jó dolog a szívhang figyelő, de nem vagyunk orvosok! Nem akarlak megijeszteni, de régebben azt hiszem pont itt olvastam, hogy nem mozgott a baba, szívhang figyelővel nézte és hallotta a szívverését, de nem az volt, hanem egy ér és annak a lüktetését hallotta. Tényleg nem megijeszteni szeretnélek, de én a helyedben már rég az orvosnál lennék. Jobb félni, mint megijedni!
2011. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
itt sajnos-kulfold-9 honap alatt 2szer csinalnak uh-ot,a masodik mult heten volt,minden ok volt.hivtam a szulesznot,itt az van,doki nem foglalkozik veled,csak ha nagyon komoly,es azt mondta,menjek oda,es megnezi a szivhangot.meg kerdezte,elso baba-e.gondolom majd arra fog mindent.elkeserito,ez van.a szivhangmero pedig pont a sajat nyugtomert van,en nem tudtam artalmas,majd ovatosabb leszek
2011. jún. 16. 16:11
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Kulfoldon is bemehetsz a korhazba, az emergency-re. Fognak csinalni ultrasound-ot. Ne legyel mar buta, ne keresd a kifogasokat.
2011. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem valahogy mindenképp intézz egy uh! Gondolom Angliában vagy....

A szívhangmérőről csak annyit, hogy én is a saját nyugtatásomra akartam venni, de az orvosaim (2 is van), nem engedték. Kérdezz rá az orvosnál/védőnőnél, hogy miért is nem tesz jót a picinek! Egyébként én nem vagyok az a riogatós fajta, de az ilyet komolyan kell venni. Lehet azért mozog kevesebbet, mert szivároghat a magzatvíz, amit te folyásnak ítélsz. Minél kevesebb a vized, annál kevesebbet mozog a baba. Ha másképp nem, szánd rá a pénzt, úgy biztosan meg fognak ultrahangozni. Egyébként fel a fejjel! Vigyázz magatokra! Ja és tájékoztass, hogy rendben vagy-e! :D

2011. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem mozog az már baj,főleg ha 4 napja semmi mocorgás!

olyan nincs ha ezt elmondod a kórházban akkor elküldjenek!!


A szivhangfigyelő meg nem ér semmit.ahogy elöttem irták,egy ér is lehet amit hallasz!!

2011. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Ez a no nem normalis. Itt gepezik, ideirja kerdeset. Kulfoldon elek, bemehet a legkozelebbi korhazba, rogton ultrahang ingyen.
2011. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék nyugodtan ülni otthon, akárhol is vagyok!

A szívhangfigyelő meg nem káros. Ezt egy olyan orvos mondta,aki az országban talán az egyik legjobb. Neki elhiszem! Ahogy az uh sem az!

2011. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!