Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már ilyen? Mit lehet...

Volt már ilyen? Mit lehet tenni ellene? Gyors szívverés.

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok és kb. 2 hete nagyon nehezen kapok levegőt, a szívem sokszor rettenetesen gyorsan kezd el verni, mintha futottam volna, aztán visszamegy normálisra. Ilyenkor szédülök, rosszul vagyok és kapkodom a levegőt, olyan mintha nem tudna tágulni már a tüdőm hiába veszek nagyobb levegőket. ctg-n is rosszul lettem. Ja és hiába próbálok helyzetet változtatni, semmit nem segít.

Gyógyszer esetleg vagy húzzam ki ezt a néhány hetet így?


2010. aug. 19. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

normális jelenség .

azért van mert most 35-36 hetesen van a méhed a legmagasabban és nyom mindent... még egy két hét és lejjebb száll ahogy a magzat feje beáll a medencébe lesz egy tenyérnyi hely a szegycsontodnál és akkor könnyebben veszed majd a levegőt is

2010. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2010. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyógyszert nem kell szedned, ez elő szokott fordulni. Dokinak feltétlenül említsd meg.
2010. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó rendben köszönöm szépen :) Igen, elvileg normális a vérnyomásom. Terhesség előtt viszont alacsony volt. Örülök, hogy nincs baj. Akkor megvárom a szülést.
2010. aug. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!