Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet a szapora...

Veszélyes lehet a szapora szívverés, légszomj?

Figyelt kérdés

Ma voltam EKG-n és nagyon gyorsan ver a szívem, azt mondta az orvos, hogy jövő héten menjek vissza és ha nem változik gyógyszert kell szednem. Lehet valami baj ebből?

31 hkm


2011. jan. 18. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt sokszor magas vérnyomás okozza. Nekem is volt ilyen. A vérnyomást csökkentették, ritkultak és anyhültek tőle a szívverések. Heti 1x azért maradt, ilyenkor ledőltem.


A babám ugyan 3 héttel hamarabb született, de egészséges. 10 hós már.

2011. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom tökéletes szokott lenni, most is az volt EKG után azt is megnézték.
2011. jan. 18. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

A vérnyomásnál mondják, hogy az oxigénellátást befolyásolja, a szívritmuszavarra, szapora szívverésre nem hallottam semmi vésztjóslót.

Szívritmuszavarom nekem is volt és tudok olyat is, akinek kórosan végig. Semmi baj nem lett.

2011. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a szülésnél sem okozhat problémát?
2011. jan. 18. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyire szapora?

Nekem mindig 100 felett volt, belgyógyász azt mondta hogy 120 ig jó.

2011. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt a szülésnél jeleztem, hogy van némi szívritmuszavarom. Akkor ezzel "nem foglalkoztak". Kordában lehet tartani, de idejében el kell kezdeni... ha mégsem, akkor is mindig mindenre van megoldás.
2011. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A legmagasabb az 126 volt
2011. jan. 19. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mint írtam mindig 100 fölött volt, de volt 140 is.Sem doki, sem védőnő nem mondta hogy bajt okozna, de a vérnyomást tényleg figyelni kell.Pl. az ekg vizsgálat alatt is 128 volt a pulzusom.Nem kaptam rá semmit, mert azért nem egész nap vert ennyire a szívem.Szülésnél semmi probláma nem volt.
2011. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!