Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell tennem, hogyan tovább?

Mit kell tennem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy terhes vagyok aminek nagyon örülünk.

Vendéglátásban meddig dolgozhatok? Hogyan és merre induljak el? Minek kell utánajárnom, és milyen juttattásokra számíthatok?

Bocsi a sok kérdésért, de nagyon be vagyok zsongva, olyan régen vártunk erre a csodára?


2011. jún. 9. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok



Jó egészséget kívánok, és gratulálok a babához..



ui: most végiggondoltam a munkatársaimat,h lehet-e hogy nálunk dolgozol:)---amúgy nem valószínű

2011. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én is úgy gondoltam hogy dolgozok amíg nem látszik a hasam, de nem bírom. Estére annyira fáradt leszek, hogy nem bírok koncentrálni, és iszonyatosan fájnak a lábaim.Ezekből is jöttem rá hogy terhes lehetek. Elég nehezen jött össze a baba, így nem is akarok reckírozni hogy baj legyen, mivel tényleg nagyon sok stressz és hát ugye jön a szezon....

2011. jún. 12. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!