Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lesz tovább? Mit...

Gabica33 kérdése:

Hogyan lesz tovább? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben írok!Segítséget szeretnék kérni !2 gyereket nevelek egyedül egy önkormányzati lakásban lakunk !egy évig munkanélküli voltam !Sok tartozásom lett el kellet döntenem hogy a fiaim esznek ? vagy csekket fizetek be ! most ott tartunk hogy a lakbérre részletet kaptam !A gázt ki kapcsolták .Nincs fűtésünk .A villanyt fizetem ahogy tudom de nem mindig sikerül !Félek ki kapcsolják !Nagyon félek hogy meg fogunk fagyni télken sajnos nincs senkim se szülő se rokonok !Nagyon kevés pénzt kapok enni valóra sem jut nem beszélve a beiskolázásról ! Ha valaki tudna segíteni hogy vissza kapcsoltathassuk a gáz nagyon hálásak lennénk !Szükségünk lenne tartós élelmiszerre , paplanokra ,párnákra és pokrócokra, rossz a szigetelés a lakás egy romhalmaz .Reménykedem hogy vannak jó szándékú segítőkész emberek akik tudnak segíteni !Egyedül nem tudom meg oldani !Félek hogy utcára kerülünk !Karácsonykor meg fogunk fagyni ? Jó kilátás :( S.O.S. Mit csináljak ????
2011. szept. 7. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szomorú és ijesztő amiket írsz.


Sajnálom hogy nincs e szülő, se rokon, se apa, csak a két gyerek. Bakker. Ehhez is pech kellett hogy ezt a helyzetet összehozd...

2011. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Este 8-tól 10-ig szokott lenni a class fm-en Csiszár Jenő műsora neki próbálj telefonálni

a műsorában már sok ember kapott segítséget a hallgatóktól

vagy ha nem tudod felhívni a honlapon regisztrálsz

[link]

és este írsz a falra azt is szokta olvasni

2011. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!