Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tovább? Mit kellene...

Hogyan tovább? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve észrevettem, hogy megváltozott az emberek rólam alkotott képe, szinte egyik napról a másikra! Sok barátom volt, de aztán valamiért ellenem fordultak, "ellenségek" lettek, és most ott tartok, hogyha az utcán összefutunk nem is köszönünk egymásnak. Nem ilyennek ismertem őket, persze valahol sejtettem, hogy ilyenek is tudnak lenni, csak sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd pont velem lesznek ilyenek. Csalódtam bennük. Úgy érzem, hogy semmit olyat nem tettem, amivel ezt kiprodukálhattam volna. Ez az egész olyan különös, már néhány napja ezen rágódom, hogy miért utáltak meg. A családommal is a kapcsolatom katasztrófális, és bár sosem tartottam magam elveszett embernek, most kicsit félek, ma reggel arra ébredtem, hogy teljesen egyedül vagyok! Annyira ijesztő érzés volt, és most is ezt érzem! Nem tudom, mit tegyek, hisz ezek után senkire sem számíthatok, csak magamra, ez általában így volt, de azt hiszem most nagyon magányos vagyok! :S Nincs egy barátom sem. Azt hiszem, nincs szükségem senkire, egyedül is, támasz nélkül is képes vagyok bármire, és barátokra sincs szükségem, de közben meg itt van ez az ellenérzés: a bizonytalanság, a magány, meg ez a tehetetlenség, és hogy nem értem miért történt ez az egész! :S Sajnálom, zavaros nagyon, de annyira nehéz ezt szavakba önteni :S Éreztetek már így?
2010. júl. 31. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem tudok megfelelő választ adni, de én sem írhattam volna le jobban, velem is szinte teljesen ugyanez a helyzet. Tavaly sokkal több emberrel voltam jóban, akiknek ma már nem is köszönök. Akiket a barátaimnak tartottam, azok haver szintre süllyedtek. Azt az embert, akit a legjobban szerettem pedig elvesztettem. Talán egy barátom van, de néha ezt is kétségbe vonom.

Amúgy hány éves vagy?

2010. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet jelen pillanatban.Volt egy barátnőm akire azt hittem,hogy igaz barát.Nos kiderült,hogy még sem.Úgy vesztünk össze, hogy még azóta sem tudom az okát.Gondolkodtam én is,hogy mitől lehetett.De nem tudom rá a választ, sosem bántam vele rosszúl.Erről ennyit. A többiekkel sem vagyok jóban.Széthullott a barátságunk.Egyedül vagyok:S

Néha úgy érzem jobb is így. Már senkivel sem vagyok egy szinten :/

2010. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát azt nehezen hiszem el,hogy nem tudod,miért.Összesküvés!!Biztos.És millió ember érezte már ezt,Én is.Én tudtam miért.Ennyi.Miért nem kérdezed meg,ha mégsem tudod??
2010. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek viccből mondják az 50-60éves emberek, hogy CSAK magadra számíthatsz?
2010. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Már ne is haragudj, de nem tűnsz egy intelligens embernek, a kérdezővel ellentétben. Az ilyen emberek másképp reagálják le a dolgokat, gyakran hangulatemberek, és jobban megragad bennük egy-egy megjegyzés, amit kapnak, és sokkal komolyabb jelentőséget tulajdonítanak neki, mint amekkora valójában is. És kifelé hiába adják a keményet, ha belül nagyon megérinti őket a dolog. De ha te tudod, hogy miért van, akkor magyarázd el.
2010. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, már utolsó előtti.
2010. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem be fogsz kattani és elköltözöl 1 vidéki kisvárosba ahol sorra lemészárolod az emberket majd magaddal is végzel , de ez még nem minden mert a gonosz szellemed ott fog kísérteni örökre. de van 1 b verzió szerezz uj barátokat legyél nyitott mindenre
2010. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:53 vagyok

már kezdtem megijedni, hogy nekem kell elmagyaráznom amit írtam, mondom WTF? :D

2010. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:49

19 éves múltam, felnőtt vagyok, és mégsem tudok boldogulni az életben, ezt a szégyent... :) De mindenesetre örülök, hogy nem vagyok egyedül, és nagyon szomorú hogy te is ebben a helyzetben vagy :S! Aki nem élte át, el sem tudja képzelni, micsoda helyzet ez. Még nem látom a "végét", de bízom benne, hogy megoldódik, a te, és az én helyzetem is! :)

A válasz megírásának időpontja: ma 21:50

Gondolod, hogy nem próbáltam megkérdezni?! Magyarázkodás, alaptalan hazugságok :S Nem jutottam előbbre, azzal, hogy békülni próbáltam! Tényleg nem tudom miért történhetett. Az egyik volt barátom azt mondta megváltoztam! Igaz, hogy az ember ezt saját magán nehezebben veszi észre, sokszor magamba néztem, de nem változtam szerintem semmiben, az értékrendem, a viselkedésem, az álmaim.. Talán félreértettem, vagy fogalmam sincs :S

A válasz megírásának időpontja: ma 21:53

Igaz lehet :S

A válasz megírásának időpontja: ma 21:57

Bocs, hogy értetlenkedek, de ha ezt a mondatot rám és a "magamfajtákra" érted "És kifelé hiába adják a keményet, ha belül nagyon megérinti őket a dolog. De ha te tudod, hogy miért van, akkor magyarázd el.", akkor igazad van! Néha tényleg elég érzékeny vagyok, de ezeket a harcokat magammal vívom :D És a jelentéktelen megjegyzéseket elfelejtem, legalábbis megpróbálom. De az, amit a barátaim tettek, szerintem ez egy olyan dolog, amin még a kevésbé érzékeny emberek sem tudnak szó nélkül túllépni! Ilyet nem teszünk barátokkal, én nem tennék :S De az, hogy ez megtörtént azt bizonyítja, hogy én nem voltam nekik olyan fontos, mint ők nekem, előbb utóbb kiderült volna, és örülök, hogy így alakult, sőt már előbb ki kellett volna derülnie...

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59

Ilyet még viccből se írj!! :D "van 1 b verzió szerezz uj barátokat legyél nyitott mindenre" Nehéz újra megbízni valakiben, :S próbálok próbálkozni... :)


Továbbra is várom a válaszaitokat!

2010. júl. 31. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:

21.50-esvagyok

Hát igen, nehéz újra megbízni.Én is így vagyok vele.Én úgy érzem azóta mióta elvesztettem az igaznak vélt barátaimat, hogy már nem vagyok teljes ember.:/ Mintha megszűnt volna létezni a világ, próbálok nyitni az újra de sajnos én olyan vagyok,hogy túl sokat gyötrődöm egy egy problémán pedig tudom nem kéne:(

egyékbént nekem is azt mondták,hogy megváltoztam.Pedig én nem érzek magamon változást.Max annyit, hogy jobban kimondom azt amit gondolok..DE ezzel sosem bántottam meg senkit.Amúgy sem vagyok ilyen, hogy szándékosan tegyek rosszat másnak:S Tehát ezért nem értem:/

LEhet tényleg igaz az, hogy az ember csak is Magára számíthat{?}.

2010. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!