Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszeruen csak hason tudok...

Egyszeruen csak hason tudok aludni, nem art ez a babanak?

Figyelt kérdés
14 hetes multam, mindig hason aludtam ezelott es most is csak ugy tudok elaludni, de erzem hogy ha teljesen a hasamon fekszem az nem jo ezert probalok kicsit feloldalasan oldalt parnaval megemelni az egyik oldalamat, de igy is van amikor reggel felkelek es erzem hogy faj a hasam (mondjuk nekem elejetol fogva erzekeny a hasam)... artok ezzel?:( Ti hogyan oldottatok ezt meg?
2009. márc. 19. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én is kb úgy alszok ahogy te, annyi a különbség, hogy 7hós vagyok, megtart a pocak:). A picike az éjszaka folyamán jelzi, ha nem tetszik neki valami, néha nem is az alvó pozíció a baj, olyankor automatikusan mozdulok, , amíg kisterhes voltam, akkor is majdnem-hason aludtam csak, és semmi bajunk nem volt eddig.

Próbálj meg jobban az oldaladra fordulni.

2009. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elöttew mindig hason aludtam,elképzelni nem tudtam másképp.De olyan 8-10hetes korom ota csak oldalt fekszem,mert én nagyon féltem.Nem mondom,hogy nem vágyom egy kis hason fekvésre,de meglehet szokni.Egy idő után meg már ugysem tudsz hasra fordulni.Félig hason még aludhatsz.Hallottam olyat,hogy valaki 36hetes koráig hason aludt.De ha neked fáj tőlle a hasad,inkább ne.Én egy paplant,mindig a lábam közé teszek,végig elvezetve a fejemig.Remélem érted.Ugy nagyon kényelmes,de biztos ilyen kényelmes lehet a szopis párnával is.
2009. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan aludj hason (és háton)amíg tudsz, a végén úgyis már csak az oldalfekvés marad.
2009. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 16-18 hetes koromig én is hason aludtam, de már nem megy. Most 30 hetes vagyok, de sokszor automatikusan én is hasra fordulok, bár nem alvás közben, hanem ha beszélgetünk a párommal és elfelejtkezek magamról. De rá kell jönnöm, hogy a "pupom" nem enged. Aludni csak és kizárólag a jobb oldalamon tudok, ami már sokszor elég kellemetlen, mert a babóm is általában a jobb csípőcsontomra telepszik ott bent, és ha nem mozgok éjszaka, ott is marad reggelig. És úgy tud fájni a csont, hogy ihaj, gondolom nyomja az a másfél kilós cseppség, ráadásul egész éjszaka. Ja, a jobb vállizületemről már nem is beszélek... De kitartunk, már olyan sok nincs vissza.
2009. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!