Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem tudok aludni?...

Egyszeruen nem tudok aludni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma reggel 4-kor indul a vonatom Magyarorszagra, es elore feltem, hogy ez az alvas dolog nem fog osszejonni. Ejjeles voltam, szoval penteken 8-tol 3-ig aludtam egyet, de tobbet nem, pedig nagyon faradt, egesz heten napi 5-6 orakat sikerult csak pihennem. Gondoltam biztos tudok aludni, le is fekudtem aludni, de csak valahol az alom es ebrenlet kozott vergodtem. 2-tol pedig abszolut semmi, pedig erzem, hogy faradt vagyok.

Ma este meg attol felek, hogy otthon nagyon meleg van, ott meg azert nem fog menni. Vasarnap megint 13 ora utazas(csak egy fel napra megyek), este 23-kor vissza, reggel 4-kor keles es melo. Mennyi eselye van annak, hogy tululjem ezt a hetveget, plusz a melot? Bocs a hulye es zavaros kerdesert, de ha mar ugysem megy az alvas, gondoltam irok:)

20/L


2011. aug. 27. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami nem megy nem kell erőltetni.70 éves vagyok, egész életemben, még ma is napi 12 órát dolgozom, napi két órás alvással.Ennyi az alvásigénye a szervezetemnek és kész! Néha rám tőr az álmosság, de ahogy ágyba kerülök, rögtön el is múlik.

Egyébként is az alvás nem más, mint ellopott idő az életből. Az más, ha fárradt vagy, akkor viszont egy kis altatót szedj esténként

2011. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ar nem all fenn a problema, de koszonom a valaszt:)
2011. okt. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!