Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legveszelyesebb a terhess...

Mi a legveszelyesebb a terhesseg alatt? Az etkezesi szokasoktol elkezdve, a dohanyzason at, irjunk össze mindent!

Figyelt kérdés
Amolyan tilto listakat szeretnek összeallitani veletek közösen, hogy a leendö kismamaknak segitsünk. :D
2009. márc. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényegeseket mindenki tudja.

-Alkoholfogyasztás

-drog

-Dohányzás

-Fogyókúra

-Megeröltetö fizikai munka

-hasleszorítás

-túlzott édességfogyasztás

-Megeröltetö sport

-nehéz súly cipel´se

-lovaglás

-szolárium

-szauna

-kemikáliák

-szük ruhák viselése

-a vizsgálatok kihagyása

Hirtelen ennyi jutott eszembe pedi sok minden van.


14 hós kislány anyukája.

2009. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mosatlan gyümölcs fogyasztása (toxoplasma miatt, mert a cicaürülékről a légy ugye könnyen átviheti a gyümölcsökre)
2009. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

O`h tényleg, elsö vagyok.


Nyers hús fgyasztás,bifsztek,

Penészes sajtok,nyers tojás.

2009. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A stresszes életmód.
2009. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jo, de jo, hogy ilyen hamar sok szuper jo valasz erkezett! Nagyon köszönöm! Az en dokim szerint is az egyik legfontosabb a nyugodtsag, es a stressz mentes eletmod. Varom meg a sok okos tanacsokat! Szep napot addig is nektek.
2009. márc. 19. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A stressz és az idegeskedés.
2009. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képzeljétek, ezt le kell írnom. Vetélésem után kérdeztem egy webdokit az okokról, a miértről (nálam kiderült, hogy mi okozta).

Azt válaszolta nekem arra a kérdésemre, hogy mikor teszem meg a legtöbbet a babámért a következő terhességben, hogy ha bármilyen kétségem van, menjek rögtön UH-ra, mert a szorongás nem tesz jót! Ennyire nem tesz jót!!!

Azért írtam le, mert ezt sokan elfelejtjük vagy nem vesszük komolyan.

Pedig akkor fogan meg, és akkor fejlődik rendesen, ha mi készen állunk.

2009. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!