Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl van lelkiismeret -furdal...

Mitöl van lelkiismeret -furdalasotok?

Figyelt kérdés

En gyakran azon kapom magamat, hogy "elfelejtem", hogy baba van a hasamban, es peldaul ösztönösen elkezdek "ezerrel" futni a busz utan, vagy reggel meg felalomban hatalmasat nyujtozkodom, vagy azt veszem eszre, hogy be van huzva a hasam, (mert evek ota igy szoktam meg a mh.-en) vagy mert utolag gondolok at

egy-egy kajat, hogy talan artottam vele... Vagy nagy takaritas közben erzem, hogy mennyire büdös az adott pucolo -tisztitoszer, de ugy vagyok vele, hogy ez van itthon, ezt meg elhasznalom... Es meg biztosan tudnek peldat irni, de most inkabb varom a ti valaszaitokat. Remelem nem vagyok egyedül ezekkel a dolgokkal ... :D


2009. márc. 19. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én néha úgy elfeledkeztem az állapotomról (mert jól is viselem), hogy egész nap talpon voltam, takarítottam, főztem, jöttem-mentem. A pihenés meg elmarad. Bár most már a vége felé tartok és ezt nem tudom így csinálni, de a második trimeszterben bizony túlzottan is aktív voltam. Esténként szidtam magam emiatt.
2009. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy nem vagy egyedül. Én az unokaöcséim emelgetését bánom meg mindig utólag. Fürdőkádból kivenni, ha orraesett, felvenni és úgy vígasztalni... Szerencsére baj nem volt belőle (eddig), de utólag felelőlen hülyének érzem magam!

Per pillanat azért van lelkifurkám, mert napok óta nem ettem elég húst és mára is főzeléket tervezek. Nem kívánom, ez van. Pedig tudom, hogy kéne ennem azt is.

22hetes km.

2009. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adri baba ***** válasza:

Ó ne is figyelj ilyenekre,én annyi hülyeséget csináltam már,fel sem sorolom!De semmi bajom,most viszont már visszafogom magam mert az utolsó trimeszterben vagyok lassan


27 heteske

2009. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott lenni lelkifurim. Hol néha azért mert húst én sem eszek mert nem kívánom (így próbálom tejjel vagy joghurttal pótolni a fehérjét) vagy én is a keresztlányomat felveszem (10 hós és kb 10 kiló) és utána gondolkodom el hogy nem kellett volna... de eddig semmi bajom nincs. VAgy én is nyújtózom nagyot reggel, meg hasonlók. Tegnap ettem egy kis gumicukrot mert megkívántam, pedig nagyon ritkán eszek édességet, és utána is lelkiismeret furdalásom volt. Néha azért mert nem beszélek a babához, vagy mert meg sem simiztem még ma a hasamat...stb.

:)

2009. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- nem bírom megenni a húst....

- simán felkapok egy rekesz ásványvizet

- szénsavas vizet iszom, néha cola-t is

- kávézom

...de tulajdonképpen nincs is lelkiismeret furdalásom ezek miatt. Képtelen vagyok vattacukorba csavarva élni. :-))

2009. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon mocorog a pocaklakóm, szinte már fáj és aludni is alig hagy, és sajnos ilyenkor rászólok, hogy nem tudnád végre egy picit abbahagyni?! Aztán persze ha nem mozdul meg, azt várom minden pillanatban, hogy mikor mocorog megint. :(
2009. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!