Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Estére jutottam el odáig,...

Estére jutottam el odáig, hogy ledőlök és a babámra figyelek. De nem rúgdos, alig jelez. Volt hasonló dolog miatt lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés

Egész nap egy perc megállásom sem volt. Annyi volt a pihenésem mára, hogy leültem ebédelni (10 perc). Estére jutottam el odáig, hogy ledőlök és a babámra figyelek. De nem rúgdos, alig jelez. Gondolom már alszik vagy "bosszúból rám sem hederít".

Eléggé bánt a dolog. Éreztetek hasonlóan? (25 hetes vagyok)


2009. jan. 20. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az túlzás, hogy lelkiismeret-furdalásom lett volna, de nekem is voltak hasonló gondolataim, hogy keveset foglalkozom a babával.

Szerintem nem sértődött meg, csak alkalmazkodott a helyzethez. Simizd meg, hogy most már ráérsz! :)

2009. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bosszúállóak lennének a babák, szerintem csak szundizik. Ne bántsd magad, kérlek! Ilyen bármikor előfordulhat még. Nem csak ő van, hanem te is. Magaddal is kell foglalkoznod.
2009. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

17hetesen a picim kis követelőző, ha valami nem tetszik neki, akkor ficereg:)

Este nekem sem volt hajlandó mocorogni, mikor tényleg csak miatta voltam nyugiban, hogy na szia pici mizu. Ellenben ahogy az apjára kezdtem figyelni máris jött, hogy hé anyúúú.

Napközben is megköveteli magának a figyelmet, és ha nem kap, akkor jön a hazaúton a hólyagrugdosás...

Amúgy nagyon jófejek:)

2009. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért is lehet, hogy nem mozgolódott egy ilyen aktív napod után, mert teljesen bealudt, ami pedig attól van, hogy a sok mozgással "elringattad". Nekem ezt konkrétan az orvosom mondta.
2009. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!