Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák Nektek is szokott...

Anyukák Nektek is szokott lelkiismeret furdalásotok lenni?

Figyelt kérdés
Kisfiunk 18 hónapos és néha úgy érzem nem is én nevelem... 10 hónapos kora óta dolgozok, igyekszek minél több időt Vele tölteni, de a munka mellett az otthoni dolgok is lekötnek és néha ha elmegyek kozmetikushoz vagy körmöshöz olyan rosszul érzem magam, azon kattogok, hogy ezt az időt is Vele tölthetném.
2010. jún. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán menjetek kirándulni vagy bábszínházba esetlg állatkertbe együtt hétvégéken, csak ketten vagy hárman.

Talán az segít.

Esetleg gondolj arra, hogy a gyerekneveléshez pénz is kell, tehát érte is dolgozol. Jobb ötletem nincs.


Nálunk más a helyzet két saját vállalkozásom van, így a gyerek nem járt bölcsibe.

Most is a saját üzlethelyiségemben ülök, és velem van.


Én viszont néha örülök, ha csak a férjemmel kettesben mehetek valahová.

2010. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igyekszünk sokat családi programozni, igazi örökmozgó család vagyunk :) persze nekem mind jól esnek ezek a kis kikapcsolódások, de mindig eszembe jut a kis manó :) és persze azért Apával is kell foglalkozni, persze ez általában akkor van már, amikor alszik a kicsi :)
2010. jún. 1. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig ezek az alkalmak soha nem térnek vissza.Muszáj dolgoznod,tényleg a megélhetésért mentél vissza vagy a karrier késztetett rá?Én nem mennék műkörmöshöz és kozmetikushoz,hanem azt az időt inkább a gyerekemmel tölteném.Az a kettő tényleg nem létfontosságú,jogos a lelkiismeretfurdalásosod.
2010. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért mentem vissza dolgozni, mert ha nem teszem, kirúgtak volna. a karrierem egyáltalán nem érdekel, mert a család a legfontosabb!! viszont azért a női hiúságom nem hagy, mégsem lehetek igénytelen!! sokszor elviszem magammal Őt is, mert a kozmetikus a barátnőm, de hát egy 1,5 éves örökmozgó egy szalonban...:) ezt pedig a férjem nézi jó szemmel, hogy nem lettem nem törődöm magammal szemben...
2010. jún. 2. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányaim bölcsibe fognak menni szeptembertől. Nekem is van kis lelki ismeretfurdalásom. Én soha nem jártam még műkörmösnél se kozmetikusnál, ennek ellenére megértelek, és nem hinném, hogy jogos lenne! Ez természetes, hogy vannak ilyen érzéseid, de ne hagyd, hogy felülkerekedjenek rajtad. Dolgozni muszáj, főleg a mai világban. Szerintem kevesen mennek vissza dologzni csak azért, mert karrierre vágynak. Amúgy meg gondolom a lehető legtöbb időt vele töltöd. A lényeg az, hogy amikor együtt vagytok tényleg csak vele foglalkozz!
2010. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért műkörmös és kozmetikus nélkül is tud törődni egy nő magával,főleg ha az a fájdalma hogy alig van ideje a gyerekére.hiába viszed magaddal ott aztán remekül tudsz vele foglalkozni.A munkát megértem.ez sajnálatos,de én biztos minden alklamat megragadnék hogy vele legyek.
2010. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!! igen, amikor Vele vagyok, csak Vele foglalkozok!! igyekszem minél több időt együtt tölteni a manóval, nálunk hál Istennek a nagymamák vigyáznak a kicsire, de ha Ők nem lennének nekünk is bölcsis lenne. egyébként még a kozmetikusnál is tanulunk, fogjuk a körömlakkokat és a szineket ismételgetjük :)
2010. jún. 2. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!