Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10,12 hetesen már kéne hogy...

10,12 hetesen már kéne hogy nöjjön a pocak?

Figyelt kérdés
estére jobban kidudorodik,de reggelre le szokott "menni"(de nem mindíg).folyása van valakinek?nekem már egy jó ideje van(tojásfehérje).
2009. márc. 19. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen alakfüggő,de ennyi idősen még nem igazán látszódik a pocak.Még csak a méh van megnagyobbodva.De ha látszódik is,nagyon minimálisan gömbölyödik.Gratula a babához,és jó egészséget.

5 hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes leszek, de még nekem sem látszik semmi. Vagyis nagyobb a hasam, de ez puffadás és a hízástól van sajna.
2009. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Teljesen alkatfüggő, hogy mikor látszódik. Rajtam mindenki észrevette már 12 hetesen, mert én addig egy nagyon vékonyka nőci voltam, akkor meg elkezdtem hízni. (Nem kilókat, de rajtam már pár deka is meglátszott). És hasra is híztam.

De attól is nagyban függ az alkatodon kívül, hogy mikor fogod látni, hoyg a méhed milyen irányban áll. Létezik ugyanis hátrahajló méh, amikor a méhfenék a gerinced irányába bedől, ilyenkor később látszódik.

Például, egy ilyen koleganőmnek 20 hetesen semmi de semmi hasa nem volt (egy hét eltéréssel vagyunk kiírva), miközben nekem akkora volt már a hasam, hogy többen azt mondták, ők ekkora hassal mentek szülni.

Üdv, egy 31. hetes kismama

2009. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 13 hetes vagyok, de nekem sem látszik, ha nyomkodom alul a pocim, legalul, akkor érzem a puklit... :)
2009. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok 11 hét 1 napos vagyok, de nekem sem látszik még, csak a puffadás miatt már nem birom begombolni a szűkebb nadrágjaimat. :) Pár hét és már látszani fog.


Folyásom van valamennyi, és fehér krémesebb már pár hete.


Szerencsére nem hánytam eddig, csak néha volt émelygés így kb 1.5-2 kg feljött rám. De sokat kell feküdnöm és székrekedésem is van, gondolom ezért jött fel ennyi. De annyira nem érdekel mert ha mozoghattam volna ez nem lenne.


Nektek van hogy valamit egyátalán nem kívántok? Én a húst főleg a csirkehúst már pár hete nem tudom megenni, sőt nem is csinálok itthon, még a gondolatától is rosszul vagyok.:)

2009. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 7 hetes vagyok és mi már a párommal látjuk. Mondjuk 165 cm és 48 kiló vagyok, tehát ha egy cseresznye magot lenyelek is terhesnek nézek ki :o)

Az utsónak: neked miért kellett feküdnöd?

Nekem is van ilyen: a füstölt paraszt kolbász..... wááááááh. Imádtam egész életemben, most németországban élek elég nehezen is jutok hozzá, apukám volt itt meglátogatni minket a múlt héten, akkor hozott 6 szálat, a párom is imádja. De már a szagától rosszul vagyok!!!!! de olyan szinten, hogy tegnap paprikás krumplit főztem és megkostólni sem tudtam, mert azt hittem már a szagtól, hogy, kihányom a babát is.

2009. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én 11+1 hetes vagyok és nekem már látszik a poci,ezt a védőnéni is megerősítette,hogy babapocak,nem puffadás.Amúgy én sem vagyok valami vastag.

Folyásom az most egyre több :-(,mellfeszülés egyre kevesebb :-)

Enni mindent megeszek,csak ha marad másnapra valamiből,azt nem kívánom már.Amúgy fura egy ízlésem van,mert egyik nap édeset,másik nap sósat kívánok.

Boldog babavárást!!!

2009. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 9:34-es 11 + 1 hetes vagyok! :) Azért kellett feküdnöm mert volt már vetélésem, és sokat fájt az elején a pocim. A dokim mondta hogy sokat feküdjek. Ráadásul PCOS-em is van.

De tegnap voltam uh-n és nagyon jó volt látni a babát, már 4 cm-es és kalimpált a kezével :)

Nagywc-vel hogy álltok? Megy? Hiába eszeke gyümölcsöt és rostokat, 3 naponta tudok elmenni wc-re.

2009. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mondd! Hát az egy iszony.... Gyümölcs tejjel, almalé naranccsal keverve, káposzta (amitől ugye puki bajnokság is van)...de hát... 3 naponta nagy nehezen...
2009. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!