Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen látszódhat már a...

13 hetesen látszódhat már a pocak?

Figyelt kérdés
Kicsit testes vagyok de az alhasamnak teljesenmás a formája. Szerintem ez már ő. Szerintetek?
2010. júl. 31. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, én is kb. ilyenkor vettem észre, hogy ott alul egyre jobban domborodik valami. Nyilván nem a babát látjuk, de a méhed egyértelműen növekszik, és ennek már ilyenkor is lehetnek látható jelei. Ezt szinte még csak Te veszed észre, de pár hét múlva már mások is látni fogják. :) Gratulálok Nektek!
2010. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Magamból kiindulva(mert nekem a hasamon volt egy kis felesleg ami igazából el is fért rajtam)szerintem még nem látszódik.Nekem csak a 4.hónap után kezdett látszani,de akkor is csak az ismerte fel a terhességemet aki tudta h az is vagyok.Egyébként egy kissé bő pólóban egy idegen észre se vette hogy 8hónapos(!!)terhes vagyok:)
2010. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Én 54 kg-val kezdtem, szóval túlsúly sem volt rajtam és így is csak a 16. hét környékén látszódott. Szóval szerintem nem ez csak, esetleg puffadás lehet.
2010. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most 13 hét alatt inkább fogytam, de a hasam nő, a fenti része is, ami még nem az, de nő valamiért. Úgyhogy, ha ez még nem is az, de tuti összefügg:) Én ma megyek terhesnadrágot venni, próbáltam föl tegnap és nagyon kényelmes:) Nem jön rám egyik nacim sem, csak amit az utóbbi időben vettem gumis derekú. Furcsa, mindenem fogyott, de a hasam hízott.
2010. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok, és cáfolom a többi véleményt. Én nagyon puffadok, és természetesen nem erre gondolok. Az alhasam, egészen lenn ilyenkor már elkezdett domborodni, szabályosan kitapintható volt a méhem. Szerintem a kérdező is hasonlóra gondol, egy puffadást, ami ráadásul a has felsőbb részére jellemző, nem lehet összekeverni az alhasi területekkel. nyilván ruha alatt ez még nem látszódik, de mivel a Te tested, észre lehet venni a változást már ilyenkor is. Biztosan egyénfüggő is, valaki később veszi észre, de nem kizárható, hogy már lehet látni a jeleket.
2010. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. júl. 31. 13:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Én meg az előtted lévő válaszoló vagyok:)

Az alhasi részem is nőtt, dudorodik, ez szerintem mindenkinél észrevehető azért. És külön tőle valamiért nőtt a hasam is, amminek még nincs köze ehhez, nem tudom behúzni, nem is próbálom és keményebb, mint volt. Tudom, hogy az alhasamnak van most köze a terhességhez, de szerintem nem véletlenül nőtt a hasam többi része is. Lehet puffadásnak nevezni, de nincs köze az "igazi puffadáshoz", nem is ettem olyat. Ha valaki értette, mit írtam össze, esetleg hasonlót érez valaki?:)

2010. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így van. A puffadásszerű hasnövekedés azért van, mert a baba miatt lassul az emésztés. Igazából ez az, amit esetleg mások is láthatnak. De természetesen a méhed is növekszik.
2010. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is látszik, de más nem mondja meg, h ez terhesség, csak olyan, mintha kicsit tele ettem vna magam.
2010. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem erre gondoltam, nekem volt már puffadásom és ez nem az. Csak nő a hasam és az alhasam is próbálja minden nap beérni:) Már 14 hetes leszek, és a tesómnak pl. aki szintén nem egy kövér lány, már 16 hetesen látszott rendesen a pocakja. Ezért gondoltam, lehet hogy ez már az, lassacskán.
2010. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!