Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen látszodhat a...

14 hetesen látszodhat a pocak? Mikor mulik el a rosszulét?

Figyelt kérdés
vagy ez nagy babara utalhat?
2010. márc. 10. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok és a picurkám 12 hetes de már szépen domborodok igaz volt is egy kis hasam de már nem csak lent egyre nagyobb hanem fentről szépen kerekedik lassan az alsó hájam is eltűnik hahahaha a rosszul létről nem sokat tudok mert csak 1x hánytam akkor is azért mert éhgyomorra vettem be a vitamint azon kívül semmi ilyen tapasztalatom nem volt szép gömbölyödést kívánok
2010. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is látszódott már egy pici poci de a nadrágokon éreztem hogy mind szűk és nyomják a hasam ez elég kellemetlen így váltottam kényelmes melegítőkre. Nekem a hányás és émelygés a 12 hét fele kezdett el enyhülni még néha okoz gondot egy kis öklendezés de ez már nem vészes pedig én még hányással kórházban is voltam. Kitartás és boldog babavárást:)

17h km

2010. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az első válaszolótó kérdem merre lakik, hol szül majd?
2010. márc. 10. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kezdett kicsit domborodni a hasam akkor!

Sok boldogságot!

5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én voltam már vagy 20-22 hetes, amikor a rosszullét elmúlt. Nagyon rossz volt, mert semmi nem maradt meg bennem, nagyon sokat lefogytam. de utána már szupi volt.

1 éves baba anyukája

2010. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is látszik már egy picit, este jobban, én 14+4 hetes vagyok, első baba és vékony alkat (54 kg 168 cm).


Rosszullét? Hmmm,rólam tanulmányt lehetne írni. Nálam szinte minden jelentkezett és még mindig jelen van. Hányás, fáradtság, orrvérzés, hangulatváltozás, étvágytalanság, fogyás.... Nekem még mindig nem mult el, de sokkal jobb, mint 4 hete volt kb. Remélem mostmár jobb lesz! :D


És Te? Hogy vagy?


Boldog babavárást!

2010. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok Gyöngyösön fogok szülni miért kérded ?
2010. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!