Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom még nem tudja, hogy...

Párom még nem tudja, hogy babát várunk. Biztos vagyok benne nagyon örülni fog! Hogyan mondjam el nagyon aranyosan, jópofin?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia!Szerintem vegyél egy pár kiscipőt,tedd tálcára és vacsi után "tálald" fel neki mint desszertet!!!!:)

Vagy pár napig szólítgasd apukának,apucinak,és majd rájön hogy miért hívod így!!!Jobb ötletem nincs!!Gratula a babához!!

8 hetes kismami

2009. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem is a kis cipős ötlet a legjobb :)! Gratula:)!
2009. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a tesztet mutattam meg neki, annak is borzasztóan örült, főleg hogy előtte már látott jónéhány negatívat... :) (Azóta is őrzöm, és meglepő módon még mindig látszik a 2 csík:) )

37 hetes pocakos

2009. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Olvastam itt egy jópofát, nagyon tetszett. Kérdezd meg Tőle mit csinál ..... -kor? (és itt a vélhető szülés napját mondd) ....és ha azt mondja nem tudja, (már miért is tudná) , akkor kérdezd meg, hogy "bejössz velem szülni?" :-))

Nekem nagyon tetszett ,remélem Neked is fog :)

2009. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
De jó ilyet olvasni!!!!És hogy csináltad titokban teszteltél?Gondolom csak azért kérdem mert kíváncsi vagyok hogy mit is csináltál pontosan?Ez nagyon jó helyzet!!!A kiscipős nekem is tetszik,de nem vagy babonás?Hát nagy nagy gratula!!!Mágírnád hogy hogy is mondtad meg neki?
2009. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. (orra alá dugva a terhességi tesztet) Hány vonalat látsz?... Nézz már utána, hogy ez mit jelent?


2. Szívem már megint csökkenni fog az egy főre jutó jövedelem a családban.


3. Nem tudod, mennyibe kerül egy csomag pelenka?


4. Most olyan lesz, mint a koliban: mindig hány valaki és eltörik minden porcelán!


5. Látod ezt a csíkot a hasamon? Na, ez a terhesség egyik jele, de nekünk megvan a többi is.


6. Nos, a hírek szerint tökéletes génekkel rendelkezel. Hát majd nemsoká meglátjuk!


7. Hűha! Drágám azt hiszem lyukas volt a gumi!


8. Terhes vagyok! Ez van!


9. Ha kilenc hónap múlva feleségül veszel, akkor a családi pótlékot megosztom veled. Hát nem zseniális?


10. Ha a hétvégére kikölcsönözzük a 9 hónap című filmet, elárulok neked egy titkot.


11. Biztosan nevetni fogsz, emlékszel arra, amikor elfelejtettem bevenni a tablettát?


12. Mikor is történt velünk az a mókás dolog, amikor megpattant az óvszer?


13. Meg leszel elégedve, mert nem sokára a melleim a duplájára nőnek, a libidóm is érzékenyebben fog működni. Méghozzá hormonkészítmények nélkül!


14. Hát erre tudsz-e felelni: kinek nagyon finom a bőre, kinek kell a fenekét hintőporozni, és ki sírdogál éjjel 3-kor, mert enni szeretne? Szabad a gazda? A következő szülinapi ajándékod.


15. Lemondom a nyári korzikai autós túránkat. Keress helyette egy olyan üdülőhelyet, ahol gyermekmegőrzéssel is foglalkoznak. Tudod, sosem lehet tudni!


16. Nem vetted észre, hogy csak két jegyet vettünk, de hárman mentünk be a moziba?


17. Szeretnéd magad látni egészen picikének?


18. Akkor is szeretnél, ha tíz kilóval nehezebb lennék? Mondjuk, a nagyobb hasam miatt.


19. Találd ki, miért hagytam abba a dohányzást!


20. Ma kipróbáltam a terhességi tesztet. Nagyon érdekes lett az eredmény.

2009. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jópofa az utolsó:) Én amikor megtudtam terhes vagyok, vettem a páromnak egy inget és annak a zsebébe eldugtam a tesztet. Ahogy nézte az inget észrevette hogy valami kilóg a zsebéből, hát volt nagy meglepetés, majdnem elsírta magát:)
2009. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszenek ezek a módszerek! :) Jópofák. Nekem is volt sok elképzelésen, hogy hogy mondom meg a férjemnek, de maradt a teszt. Azt mutattam meg neki, mert már tudott róla, hogy tesztelni fogok. Aztán gondoltam, hogy ha már neki nem jött össze, akkor majd a nagyszülőkkel közöljük frappánsan. Arra gondoltam, csinálok olyan kinyithatós képeslapot. A borítójára írni, hogy "Ne csinálj magadnak programot ........."(a baba várható születése), majd ha kinyitja, látja az egyik oldalon, hogy "mert előreláthatólag akkor érkezem", a másik oldalán pedig a babó ultrahangképe. Sajna ez sem jött be, mert közben kórházba kerültem kis vérezgetéssel, így a jó hírt telefonon közöltük.

De van még egy:

"Drágám lesz egy albérlőnk. Tudom, hogy kicsi a lakás, de ne aggódj, egyelőre nem kell neki nagy hely, még 9 hónapig elfér a pocakomban is"

2009. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az érdekes ötleteket, kedvesek vagytok és a gratulákat is!! Én is mindenkinek gratulálok, és boldog babavárást kívánok! Közben hallottam még egy módszert, ezt megosztom Veletek: egy meghívót nyomsz a párod kezébe, pl: vacsorára, moziba stb., ráírod az Ő nevét a Tiédet+ Baba. Csak holnap este lesz közlés, mert külföldön van, de ígérem bezsámolok, hogy zajlott le, még nem tudtam a sok jó ötlet közül választani!!
2009. márc. 19. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy csináltam, hogy megvártam az első ultrahangot, kértem képet. Vettem egy képes lapot, beleragasztottam és beleírtam, hogy : "Szia apa! Nézd már milyen hatalmas vagyok! Kérlek intézd úgy a szabidat, hogy az első hetemet velem tölthesd otthon! Köszi: a Te kis pontocskád. Szeretlek!"

Aztán feladtam postán feladó nélkül :o)

Ennyi...

2009. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!