Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül más is van úgy,...

Rajtam kívül más is van úgy, hogy a babucija olyan finomakat rúg és olyan aranyosan mocorog, éjszaka meg sem moccan, hagy aludni és úgy érzi, hogy szinte kialakult a "napirendje"?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre,ezt nem panaszként írom le,sőt,de olvasok itt olyanokat,hogy egész éjszaka nem hagyja aludni a baba,meg úgy fordul,mozog,hogy már fáj stb..
2009. máj. 10. 10:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy 35 hetes múltam.
2009. máj. 10. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


Hát, akkor nem vagy egyedül ezzel...:) Jó, van hogy kicsit jobban fészlekődik nappal is, de 1-2 alkalomtól eltekintve ezek közel sem fájdalmasak nekem. Este , éjjel is kis aranyos, mamit hagyja alukálni:)


37 hetes pocis:)

2009. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,hát reméljük kint is ilyen kis aranyosak,nyugodt babák lesznek.Neked fiú v.lány lesz?Nekem kislány már a második,de az első is ilyen nyugis volt a pocimban és kint is az lett,azért gondolom,hogy van remény arra,hogy jó babák lesznek.
2009. máj. 10. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Első baba lesz és kisfiú... szeretném ha kint is ilyen természetű lenne , de már "ijesztgettek" itt olyannal, hogy tök nyugi volt bent a baba , kint meg igazi kis örökmozgó. Mindenesre én se voltam nagy "bunyós" odabent /anyukám szerint :=)), és utána is nyugodt baba voltam... hát nem tudodm... lehet ez attól is függ, hogy kisfiú vagy kislány??:)
2009. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kis drágám már most a pocakban nagyon akaratos ha alvásról van szó ő dönti el, hogy hogy feküdjek, azt szereti ha háton fekszem ami nekem kényelmetlen de neki határozottan kényelmes, amint az oldalamra felszem olyanokat rúg, hogy szinte fáj, mondjuk is mindíg a férjemmel, hogy biztos mindekettőnk akaratos természetéből kapott egy keveset, de hát a lényeg, hogy akár nyugott akár aktív a baba csak egészséges legyen,

Boldog babavárást,

27 hetes kismama:)

2009. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babámnak van napi rendje! Reggel mocorog meg este és délután fél 1-től 2-ig... :)


Éjjel ( egyenlőre) békén hagy, viszont ha nem úgy fekszem ahogy neki tetszik akkor elkezd tombolni... :)

2009. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10-51-es vagyok, azt még elfelejtettem mondani, hogy első baba, kisfiú és 28 hetes vagyok...
2009. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nállam is így van:) minden evés után mocorog meg este lefekvés elött,de amúgy kis nyugis.És hála nem olyanok vagyunk,hogy aggódnánk,hogy ez baj lenne,mert az ilyenek az agyamra mennek személy szerint.Én is tapasztalatlan első babás vagyok,de mégse izgulom végig az utolsó heteimet.

35+6 hetes kisfiú és a mamája

2009. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!