Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvesen, aranyosan is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesen, aranyosan is lehet esélyem a csajoknál?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre és eddig a középiskolában határozott, magabiztos, nagydumás és minimálisan nagyképű voltam. Így elég sok csajjal összetudtam jönni. De valójában nem ilyen vagyok és ha most megyek egyetemre szeretnék váltani, mert úgyse tűnik fel senkinek akkor, hogy mennyit változtam. Szóval ha aranyosan, kedvesen viselkedik, de emellett a határozottság és a magabiztosság megmarad akkor lehet esélyem?
2011. jún. 5. 14:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
23%
hát lehetni lehet...de a csajok mindig is a bunkókra buknak
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ez sajna nem így megy, a középsuli teljesen más. Ott nagyjából van egy összeszokott csapat. Itt iszonyat különböző emberek lesznek, és hogy kinek mi jön be az kérdés.
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Most olyan három tulajdonságot soroltál itt fel,ami nincs meg egy pasiban egyszerre!
2011. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
neked még biztos hogy nem volt kapcsolatod lánnyal:$
2011. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
a normalis lanyoknal csak igy....
2011. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:29

Hidd el volt...

Csak a gond az, hogy legbelül mindig is tudtam, hogy nem magamat adom. Pluszban azok a csajok nem igazán komoly kapcsolatra voltak jók. Most már meg inkább azt szeretnék ahhoz pedig magamat kell adnom.

2011. jún. 5. 14:34
 7/41 anonim ***** válasza:
magabiztos nagydumás minimálisan nagyképű pasik próbálkoztak már nálam egyetemen, elhajtottam őket.bunkóság max poén szinten jöhet szóba. nekem a kedves fiúk jönnek be. nem árt, ha van humora, és nem olyan visszahúzódó, de azért ne játssza a menőt. mellesleg egyetemen minden középsuliban menő srácnak/lánynak letörik kicsit a szarva, annyi ember között már igen nehéz kiemelkedőnek lenni ilyen téren.
2011. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

én annyira nem értem ezeket a kérdéseket..:S

srácok!! higyjétek el,hogy mindenkinek más jön be! nekem például a bunkó,nagyképű stb srácok tetszenek. de pl már a legjobb barátnőimnek meg nem.ez annyira változó.és eltudom képzelni hogy egyszer mégis egy kedves aranyos, visszahúzódó srác fog megfogni. legyél inkább olyan,amilyen tényleg vagy:)sok lánynak tetszeni fog,soknak nem és lesz aki ebbe szeret bele!

2011. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%-os válaszoló,nem kicsit nagy az igényed ....így nehezen találsz majd párt magad mellé.
2011. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
előttem válaszoló: mit takar nálatok az h bunkó ?:D csak mert én mint hím egyed úgy határozom meg a bunkót h nem kívánatos hülye gyerek, gondolom nem direkt az idiótákra buksz így érdekelne h te mégis mit értesz bunkó alatt
2011. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!