Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvesen, aranyosan is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesen, aranyosan is lehet esélyem a csajoknál?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre és eddig a középiskolában határozott, magabiztos, nagydumás és minimálisan nagyképű voltam. Így elég sok csajjal összetudtam jönni. De valójában nem ilyen vagyok és ha most megyek egyetemre szeretnék váltani, mert úgyse tűnik fel senkinek akkor, hogy mennyit változtam. Szóval ha aranyosan, kedvesen viselkedik, de emellett a határozottság és a magabiztosság megmarad akkor lehet esélyem?
2011. jún. 5. 14:24
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
gondolom szokásos:lezser-laza-egoman
2011. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

akk már nem előttem válaszoló :D


előttem válaszoló: miért olyan nagy igény az h normális legyen 1 pasi ?:D ok kevés normális pasi van ez tény [bár néző pont kérdése a normális :D ] de azért amit felsorolt a válaszoló nem olyan nagy kihívás teljesíteni sztem


19F


19F

2011. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Nálam csak így lenne esélyed. A tisztelet, udvariasság, kedvesség, aranyosság nálam alapvető feltétel. Bár mostanában úgy rám járt a rúd, hogy még az ilyen pasikban sem hiszek sajnos.
2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

de az h lezser laza meg egocenter vki attól még nem feltétlen bunkó legalábbis az én szó használatomba nem


19F

2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

előző vagyok

nálam azt jelenti hogy nem ilyen visszahúzódó meg szerény meg nemférfias hanem olyan srác aki tud kedves lenni de még akkor is kicsit olyan kis köcsög:D nem tudom megfogalmazni.igen valóban negatív jelentése van,de kb nálam annyira mint a "rosszfiú"-nak

2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
szitakötő,akkor ki próbálkozzon nálad ha te sem tudod?
2011. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a sokrétüség kell a Nöknek.


Vannak napjaim amikor bunkó vagyok és lekezelö, de tudom hogy ez hiba és igyekszem jóvát tenni, mert alapjáraton egy kedves ember vagyok néha kicsit sok humorral megáldva.

Nem vagyok jóképü, tahát az utcán nem forognak utánam, de intelligens vagyok, vezetö egyéniség, humoros, kedves és ugyanakkor bunkó is ezért kcsit nehezebb az ismerkedés, de amikor például egy nyelviskolába új csoportba kerülök, a második, harmadik napon már minden Nö a szavaimat issza és kerek szemekkel figyelik amikor beszélke, minden szavamon nevetnek és nem is tudom melyik csodálkozó szempárba nézzek.

Elöadásmód kérdése az egész.

2011. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

14:50


Én tudom, hogy megvan a remény, hogy egyszer majd találok egy olyan férfit, aki megbecsül. Mindig olyat kerestem, akiben megvannak azok a dolgok, amiket említettem is. Viszont megtanultam, hogy senkiben sem szabad hinni...legalábbis mostanában nem megy ez nekem. Valaki mutat egy képet magáról, és egyik pillanatról a másikra szertefoszlik, és teljesen az ellentéte lesz.

De egyszer úgyis eljön értem az az értékes pasi, akit szerethetek őszintén, tudom.:)

2011. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
ne álmodozz,én is 22 éve várok arra a lányra akinek a karjaiban hamvadjak el.....
2011. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

83% : nah így már értem


bár az még mindig homályos h lehet vmi 1xre köcsög és kedves :D bár lehet én is csinálom csak szimplán nem esik le XD


19F

2011. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!