Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megdöbbentett a látvány! Még...

Megdöbbentett a látvány! Még most sem térek magamhoz! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Egy nagyvárosban lakok. Van itt egy kórház, ami szülészet, és nőgyógyászati rendelőintézet egyben.

Éppen sétálok be, és látom ám, hogy az udavron, a dohányzóhelyen nagypocakos, köntösös kismamák cseverésznek, kezükben ott a cigaretta, és pöfékelnek.


Elképedtem! Létezik, hogy a dohányzás akkora függőséget okoz, ami erősebb az anyai féltésnél? Hogy lehet egy kismama ennyire önző?

(Most nagyon finom voltam é nőies, mert ha leírnám szó szerint, amit gondolok, akkor a moderátorok kivágnának innen...)


2011. jún. 3. 22:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is tudom, nincs igazán erre megoldás.


Csak amin "kiakadtam", hogy lehet valakinek más véleménye. De attól nem rosszabb.


Mellesleg, manapság már mindent, amit nem tudnak, hogy mitől van, a cigire fognak. EZ a legegyszerűbb. Ettől függetlenül hidd el, pontosan tudom, hogy milyen káros valójában. Dolgoztam szájsebészeten, hidd el, a látvány magáért beszélt... Akkor még fiatal voltam, és dohányos. Természetesen egyik doki sem tudta rólam, nem nagyon dicsekedtem vele. 7kor kezdtem minden nap, 9re már megfogadtam, hogy én soha többet nem gyújtok rá... Természetesen minden nap, ahogy elhagytam a kórház területét, rágyújtottam.

Gimiben, voltam egy alkohol, dohányzás, drog felvilágosító előadás sorozaton. Akkor még nem dohányoztam. Mikor mutogatták a tüdő képeket, mindenki ámuldozott, és hallani lehetett az "én soha többet" mondatokat. 2 óra előadás után a szünetben pont annyi volt a sarkon dohányzók száma, mint előtte...

Ezért nem gondolom, hogy ettől változna valami, ezért ezek a válaszok nem mondhatóak hasznosnak. (szerintem)

2011. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!