Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más ikres anyukák is megijedte...

Más ikres anyukák is megijedtek, mikor megtudták h két babájuk lesz?

Figyelt kérdés
Én tegnap tudtam meg,és teljesen bepánikoltam:(Hogy hogy bírjuk majd anyagilag,meg egyáltalán fizikailag..
2009. márc. 18. 11:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én most itthon vagyok táppénzen,gyakorlatilag az első teszt óta,ami a 24. ciklusnapon este lett pozitív.Már innen gondolhattuk volna h ikrek..de én vhogy nem éreztem ezt,mások is mondták h egy babával is volt h már ilyenkor pozitív a teszt..meg hát én meg az ikerterhesség,az két külön fogalom.Igazából nem természetes módon lettek ők,mert meddőségi kezelésem volt,ez volt a negyedik stimuláció,Puregont kaptam,amitől 5 tüszőm lett,de kettő tünt életképesnek.Szóval tényleg számíthattunk volna rá..Ja és én is kapok Utrogestant,napi 3 at.A gyed az tényleg felháborító,és nem tudom mit kellene csinálnom, a dupla gyessel,azzal az ötvenakárhány ezerrel..lótúró.S a röhej tényleg az a dologban,hogy a beiskolázásig adják,pedig akkor jönnek a legnagyobb kiadások!

Utolsó válaszolónak:Irigylem a bátorságodat!Három baba azért nem semmi..nálad természetes úton lettek?Unokatestvérem is hármasikreket szült,makkegészségesek voltak,most már tizenévesek.

Utolsó előtti válaszolónak:Sajnálom ami veled történt,és köszönöm a jótanácsokat:)A doki is azt mondta h feküdjek,csak most még nem tudok,olyan izgatott vagyok.Mondták nekem is,h előfordulhat olyan,hogy az egyik baba "feléli" a másikat.

Szorítok mindannyiotoknak!

2009. márc. 18. 13:44
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, hat ez egy csoda:))) Nagyon-nagyon gratulalok neked, es jo egeszseget kivanok nektek, ez a legeslegfontosabb, hidd el! A mai napig megcsodalom az ikreket, annyira kulonlegesseg szerintem.

Hat akkor azert tenyleg szamithattatok volna hogy ikrek lesznek, hiszen nem siman estel teherbe.

Ne ess ketsegbe, de persze ertelek, hiszen meg fel sem fogtad a dolgot, ez termeszetes.

A linkeken sok jo hasznos dolgot megtudsz majd olvasgasd oket!

Konnyu terhesseget kivanok neked, es jo egeszseget, imadom az ikreket!!!:))))

2009. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz! Ne aggódj! Persze lesznek nehezebb pillanatok, de én nagyon sok ikres anyukával beszélgettem, köztük egy-kettővel mondhatni baráti viszonyba is kerültem. Ők is azt mondják a kezdeti ijedelem ellenére ma már semmi pénzért nem változtatnának, ha tudnának sem (még ha elölről kezdhetnék sem).

Nekünk teljesen spontán jöttek össze, ráadásul augusztus végén volt az esküvőnk, és októberben már terhes is lettem. Semmit nem szedtem előtte, nem tettem annak érdekében, hogy esetleg túlstimuláljam magam. Így jött össze! De már nagyon örülünk, és várjuk a három kislányt! El se tudjuk képzelni már most sem másképp.

Boldog és nyugodt babavárást kívánok neked!

Hármasikres kismama (21 hetes vagyok)

2009. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves,empatikus,bíztató sorokat,tényleg nagyon megvigasztalódtam Tőletek,s kívánok én is mindegyikőtöknek boldog babavárást,problémamentes terhességet,vagy éppen már jó babázást,gyermekáldást,kinek mit:)Ma már jobban éreztem magam,talán csak idő kell,hogy hozzászokjak a gondolathoz,körülöttem mindenki visítozva fogadta a hírt,hát pont én ne örüljek..?:) Majdcsak lesz valahogy..biztosan aranyosak lesznek:)
2009. márc. 19. 16:59
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdeklődnék hogy mi van a kicsikkel? Hány hétre és mekkora súllyal születtek?

2010. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia!De kedves vagy h eszedbejutottunk!:)Végül elég nehéz terhesség volt,az utolsó 2 hónapot már kórházban töltöttem,szinte fel sem tudtam kelni,hatalmas hasam volt.A pánikom a 15. hét után elmúlt,addigra megbarátkoztam a gondolattal.Végül 38. hétre születtek császárral,éjszaka elfolyt a magzatvíz(másnap amúgy is megműtöttek volna).Balázs 1800 gr-mal született,Ákos 2800-al,egészségesek voltak mindketten.A kicsi miatt 9 napig a korán voltunk,de nagyon gyorsan összeszedte magát.Erős kisbabák,most 9 és 10 kilósak,8 hósak múltunk.Bazsi már áll egy hónapja,Ákos kicsit lustika,most kezdett térdenállva ringatózni.Nagyon boldogok vagyunk,kár volt izgulnom az elején!Nagyon jó kisbabák,sosem kellett velük éjszakázni,7-8 hetes koruktól végigalusszák az éjszakát.Dupla öröm!
2010. júl. 18. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!