Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hetes ultra hangon már...

Andika001 kérdése:

A 18 hetes ultra hangon már megtudják mondani a baba nemét? Nektek megtudták?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Megtudják mondani, ha jól fekszik a baba, de ilyenkor még biztosat nem tudnak, nekem 16 hetesen a doki kisfiúnak nézte, 20 hetesen kislánynak de még akkor is bizonytalan volt, végül 26 hetesen mondta biztosra, hogy kislányunk lesz,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nekem nem a saját dokim végezte ezt a vizsgálatot, hanem valami neves orvos a kórházban, aki motyogott az orra alatt, hogy hát ilyenkor a baba neme még bizonytalan...láttam a monitort, nem is nagyon próbálkozott, hogy megnézze, szóval ez orvos-függő. 20 hetesen voltam a saját dokimnál, aki mutatott olyan kimerevített képet, ahol úgy tűnt, mintha kukija lenne, egy másikat is, ahol meg úgy nézett ki, mintha puncija lenne. Nálunk zavaró tényező volt a köldökzsinór, amit a lába között szorongatott. Most megyünk majd 4D-s UH-*ra, ahol 25 p-ig mozizunk, remélem kiderül... Egy jó fekvésű baba és egy rendes orvos kell ahhoz, hogy a 18 hetesen megmondják a nemét.

2009. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nekünk akkor mondták, hogy kisfiú.

Már láttuk is a kukiját egyértelműen!

Azóta voltunk még egy UH-on, ahol szintén egyértelműnek vették, hogy fiú. Meg is mutatták a "konkrétumot", én is jól láttam!

Hát abból már tuti nem lesz lány!

Sok siker neked!

Boldog babavárást!

20+5 km

2009. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos nem tudták megmondani 18 hetesen. De szerintem nem is nagyon igyekezett a doki, na meg az a masina elég rossz minőségű is volt. Most megyek 20 hetesen, remélem végre látni fogjuk újra, hogy jól van a babánk és hogy valójában milyen nemű! Nagyon izgalmas, mert én kisfiút szeretnék, a barátom meg kislányt, persze az egészség a legfontosabb kívánságunk! Boldog babavárást!

2009. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 16 hetesen úgy tippelte az orvosom, hogy lány.18 hetesen sajnos úgy feküdt, hogy egyáltalán nem lehetett látni, majd 20 hetesen szintén szégyenlősködött, de 22 hetesen elmentünk 4D-s UH-ra, ott egyértelműen megmuttatta nekünk a nuniját.

üdv:23 hetes kismami

2009. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 19. héten mondták meg, hogy kislány, a 26. heti uh is ezt igazolta. Ha biztosabb szeretnél lenni és megengedheted magadnak, menj el 4d ultrahangra, ott sokkal jobban látszik a baba. 10-12ezer Ft. körül van egy ilyen vizsgálat. Boldog babavárást! 29 hetes

2009. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia nekem a múlt héten megmondták ,hogy kisfiú pedig én 100 % mevoltam róla győződve,hogy kislányunk lesz,becsapott a megérzésem ,de ennek ellenére nagyon Boldog vagyok!

Kaptunk képet ahol lehet látni a kisfickónk zacsiját ,a doki azt mondta 100%hogy fiú mert a köldökzsinór máshol volt azt is megmutatta!!Boldog babavárást!

2009. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem sajna nem tudták megmondani,mert a hasán feküdt,takarta magát.De elötte a 15.héten már mondták hogy fiú,csak megerősítést vártam volna.

2009. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek boldog babavárást:)
2009. júl. 7. 11:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen megmondták, hogy valószínű lány. Az is lett, holnap lesz 4 hónapos.
2009. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!