Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp-m 0,62 lett, ami alacsonyn...

Afp-m 0,62 lett, ami alacsonynak számít! Aggódjak nagyon?

Figyelt kérdés
Tudom sokan írják,hogy nem megbízható de azért én nem tudom kiverni a fejemből.Ultrahangon nem láttak semmi rosszat.4D-n meg úgy fordult,hogy arcát nem láttuk.
2011. máj. 26. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem is 0,6 lett, sógornőmnek 0,5 és egészséges babánk született.

Tényleg elavult módszer, és ha az ultrahangos vizsgálatokon rendbe volt minden, akkor nincs baj! 12 hetes uh jó volt minden? Mert az a lényeg!

2011. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Az a baj a 12 hetes ultrahangot csak 14+4 hetesen csinálták.Az meg úgy tudom már későn volt.Nem?Bízom benne minden rendben lesz.Még a korom miatt reménykedem nem lesz baj,hisz 23 éves vagyok,bár tudom kevés esély mindenkinél megvan.
2011. máj. 26. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

18 hetes genetikai uh-n voltál? Vagy fogsz menni?

mert engem elküldtek oda is, és ott is mindent rendben találtak, és azután már én is megnyugodtam!

2011. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen, 4 hónapja szültem.Nekem is alacsony lett az AFP-m...De ne aggódj.Ha az ultra hangon nem láttak semmit akkor nincs baj!!Én nem is értem miért nem egyből genetikai UH-ra küldik az embert???Mert ahogy hallom, ez az érték nem igazán stimmel sok embernél!!És még is gyönyörű makk egészséges gyerekek születnek!!
2011. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Voltam a 18 heti ultrahangon is ott azt mondták ne is foglalkozzam vele,minden rendben.Egyébként már a 34.hétben járunk de még mindig nem megy ki a fejemből.Bízom benne minden jól alakul,mert a pozitív gondolkodás sokat számít.
2011. máj. 26. 15:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor látom nem csak nekem lett alacsony.Akinek megvan a babája nagyon gratulálok akinek meg még a pocijában van nagyon jó egészséget kívánok!
2011. máj. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!