Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha a bunkó orvosom...

Mit tegyek, ha a bunkó orvosom 6 hónapos terhesen vissza akar küldeni dolgozni?

Figyelt kérdés

Sokszor nem érzem jól magam, fáj és keményedik a hasam és nagyon fáj a hátam, a lábam. Eddig táppénzen voltam a 9. héttől, mert a rosszulléteim miatt nem tudtam dolgozni menni. Felszolgáló vagyok és 13 órás álló műszakom van ebédidő és bármilyen szünet nélkül. Szerintem ez még nem terhesen is embertpróbáló feladat. Az orvos azt mondta, hogy ezek teljesen normális fájdalmak és menjek vissza dolgozni, vagy keressek másik munkát. Mégis hova vennének fel nagy hassal 3 hónapra? Voltam már a házi orvosnál is, de neki is szüksége lenne egy ajánló papírra a nőgyógyásztól, hogy táppénzen tarthasson, de nem ad. Most mit tegyek?

23 hetes kismama


2011. máj. 25. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Millió nőgyógyász közül választhatsz, nem kell egynél leragadni, pláne, ha a te és a babád egészségét veszélyezteti.
2011. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvos! Ilyen idős terhesen, keményedésekkel és hátfájással simán maradhatsz táppénzen, nem értem, miért fáj ez neki! Hihetetlen, hogy milyen dokik vannak :( Állj ki a magad igazáért, ne hagyd magad, pihenned kell!
2011. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ott hagynám a fenébe ezt a dokit. Elmennék egy másikhoz, akár csak egy alkalomra is, ha egyébként nem engedheted meg, és ő írni fog egyből neked papírt.
2011. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válts orvost!
2011. máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp másik orvos,nem küldhet vissza dolgozni ha te nem akarod!!
2011. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez marha érdekes, mert én tegnap kérdeztem a védőnőtől, hogy utolsó hónapban már otthon lennék táppénzen, kell-e valami javaslat a nőgyógyásztól a háziorvosnak és azt mondta önmagában a terhesség táppénzre jogosít, 6-os kóddal.
2011. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!