Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lány név gond. Miért pont "B"...

Lány név gond. Miért pont "B" betűs?

Figyelt kérdés
Férjem mániája a "b" betűs nevek. Két fiúnkat Barnabásnak és Boldizsárnak hívják. Megérzésem szerint lányt várok, bár UH még nem igazolta. Nem ciki a Bora név? Brigi, Betti, Boglárka szóba sem jöhet, vagy van ismerős, vagy nem tettszik. Már megbékéltem a "b" betűvel, de semmi használhatót nem találtam. Tippek? 17hkm
2011. máj. 23. 13:13
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
remélem megtudom győzni a családot a Bora névről. Párom elfogadta, már csak a többiek vannak
2011. máj. 23. 18:23
 32/33 anonim ***** válasza:
A többieket nem kell meggyőznöd...az a lényeg, hogy neked és a párodnak tetsszen. A többiek meg majd megszokják.
2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Tudjátok nem szeretném, ha a család idegenkedve fogadná az új jövevény nevét. De szerencsére van még idejük megszokni. Puhításban zseni vagyok. De nagyon köszönöm mindenkinek a remek tippeket.
2011. máj. 24. 07:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!