Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lány név gond. Miért pont "B"...

Lány név gond. Miért pont "B" betűs?

Figyelt kérdés
Férjem mániája a "b" betűs nevek. Két fiúnkat Barnabásnak és Boldizsárnak hívják. Megérzésem szerint lányt várok, bár UH még nem igazolta. Nem ciki a Bora név? Brigi, Betti, Boglárka szóba sem jöhet, vagy van ismerős, vagy nem tettszik. Már megbékéltem a "b" betűvel, de semmi használhatót nem találtam. Tippek? 17hkm
2011. máj. 23. 13:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Barbara, Bianka, Borbála? Szerintem egyáltalán nem ciki a sok "b" betű, szép nevük van a kisfiaidnak is :)
2011. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Bora.
2011. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Bianka nagyon tetszik, a Bora nekem komoly/öreges.
2011. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Borbála becézése nem a Bora? Nekem épp ezért tettszik. Hosszú a vezetéknevünk és nem minden név jó hozzá. Szegény gyerek kifárad, mire elmondja a nevét. Mindenhol a becézési formával mutatkoznak be.
2011. máj. 23. 13:18
 5/33 anonim ***** válasza:
Blanka, Bettina, Bianka, Barbara, nekem a Bora nem tetszik. Bár másra ne hallgass, én sem hallgattam, olyan nevet adj neki ami neked/nektek tetszik.
2011. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Bora nem ciki, de nekem nem tetszik. Meg valahogy úgy nem illik a képbe: Barnabás, Boldizsár, Bora...

Inkább Borbála illene a sorba.

Lehet Borának becézni, ha már itt tartunk :)

2011. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan nevet, amivel többször összefuthatok az utcán
2011. máj. 23. 13:19
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. :) Vagy esetleg Bodza?
2011. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Bianka nagyon szép a Bora nem teszik saját vélemény a fiaidnak peddig szép neve van
2011. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Anyósom az én nevemet akarja, Gabriella, de nem szeretném, ha őt is így hívnák. Sajnos sok ismerősöm van és azt sem szeretném, ha azt hinné, hogy róla lett elnevezve. Ezért keresek különleges nevet
2011. máj. 23. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!