Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lány név gond. Miért pont "B"...

Lány név gond. Miért pont "B" betűs?

Figyelt kérdés
Férjem mániája a "b" betűs nevek. Két fiúnkat Barnabásnak és Boldizsárnak hívják. Megérzésem szerint lányt várok, bár UH még nem igazolta. Nem ciki a Bora név? Brigi, Betti, Boglárka szóba sem jöhet, vagy van ismerős, vagy nem tettszik. Már megbékéltem a "b" betűvel, de semmi használhatót nem találtam. Tippek? 17hkm
2011. máj. 23. 13:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Bíborka :)
2011. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Babett,Babetta,Babiána,Babita,Bagita,Balbina,Balda,Balzsam,Baranka,Barbara,Barbarella,Bársonyka,Baucisz,Bea,Baáta,Beatrix,Begónia,Béke,Belinda,Bella,Benáta,Benedetta,Benedikta,Beneditta,Benigin,Benita,Benjamina,Bereniké,Berill,Bernadett,Bernarda,Bernardina,Berta,Bertilla,Bertina,Betolda,Béta,Betsabé,Betta,Bianka,Blanka(szerintem ez a legjobb ,vagy a Bianka),Bibiána,Bíbor,Bíborka,Birgit,Biri,Bítia,Blandina,Blazsena,Blondina,Bogárka,Bogáta,Boglár,Bojána,Bolda,Bonita,Borbála,Borbolya,Bori,Boris,Boriska,Borka,Boróka,Borostyán,Borsika,Bozsena,Bozsóka,Brenda,Brunhilda,Brünhild . Ezeket mind kiírtam könyvből lehet válogatni ,amelyiket írtad ,hogy ne azt nem írtam bele,Szerintem a legjobbak azok a :Babett,Bianka,Blanka :) de te (ti) döntesz(döntötök) .
2011. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
utso vagyok a Bora a Barbara és a Borbála becézése
2011. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Bíborka volt már talonban, de a férjem lehurrogott
2011. máj. 23. 13:24
 15/33 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a Boriskát is kihúzhatod :DD
2011. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
A Borát nem ajánlom ,mert van egy olyas ismerősöm akinek ugyan ez a neve és régen Burának(lámpabura) csúfoltak .:S
2011. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem a Borsika és a Boróka tetszik B betűs nevek közül, (meg a Boglárka, de azt kizártad).
2011. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
most, hogy megint kapom az ötleteket elbizonytalanodtam
2011. máj. 23. 13:27
 19/33 anonim ***** válasza:
Boróka szerintem nagyon édes. Lehet Borkának becézni.
2011. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a Borbála, a Barnabás és a Boldizsár mellé gyönyörűen passzol, Borinak, Borának lehet becézni (egyik sem ciki).


Ezen kívül szép még a Bianka és a Bodza.

2011. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!