Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 17 évesen szülnétek vállaln...

Ha 17 évesen szülnétek vállalnátok a babát?

Figyelt kérdés
indokoljátok is kérlek
2011. máj. 21. 15:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
15.44 és 17.11-nek: nem a megélhetés volt a példa/ellenpélda a Tinimamikkal, hanem a párkapcsolat, remények/csalódások. Az anyagiak összevethetetlenek, ez tény, de ezt már írtam is...
2011. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az eddig érkezett hozzászólásokat.


Megtartanám. Miért? mert nem vagyok gyilkos!

2011. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ pl hogy milyenek az anyagi körülmények. Az nem baj ha nem gazdag az ember de a feltétlen szükséges dolgok mindig legyenek meg. Aztán hogy támogatnának a szüleim párom. Számíthatnék e a segítségükre. Elég érettnek érezném e magam egy baba felneveléséhez. Ki gondolnám hogy hogyan tovább szülés után. Vissza mennék a suliba és leérettségiznék vagy szakmát végeznék. Szóval ha lenne akik támogatnának igen megszülném. Remélem téged is támogatnak, ha rólad van szó. Egy 20 éves 30 hetes kismama.
2011. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű döntés..egy életre szóló változás. Lemondással jár, nagyon sok lemondással és bizony azután már felelősségteljesnek kell lenni, mert onnantól nincs visszaút. Mindig szüksége lesz Rád..


Egy biztos, el nem vetetném sosem..megszülném és vagy felnevelném, vagy örökbe adnám szerető családnak, ha úgy érzem, hogy én nem tudom megadni neki, amire szüksége van.

2011. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Érdekesek a válaszok amiket írtatok! Én 17 évesen szültem. Meg sem fordult a fejemben, hogy elvetessem.Most van egy szakmám, megyek érettségire. A szüleim támogatnak. A baba apukájával együtt vagyunk.
2011. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 sumergo ***** válasza:

17 évesen inkább a védekezésen járna(járt) volna az eszem, ám ha az mellett is összejönne(tt) volna, akkor biztosan megtartanám(tottam volna).

Ezt neked kell átgondolnod, a te életed. Azért kár, hogy a babákat nem lehet ilyenkor megkérdezni... Remélem jól döntesz!

2011. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szia 16. vagyok 17 leszek mire megszületik a babám:):)

Egyértelmű, hogy megtartom, más eszembe sem jutott.:)

Mindenki jól fogadta, nyáron feleség leszek, hogy a gyámja lehessek a picinek, meg a szülők ragaszkodnak hozzá.:))

A párom dolgozik, ráadásul a munkahelye babánként nagyon sok pénzzel támogatja a páromat majd.(minden baba után elég jó összeggel)

Kedves utolsó, nekem mindig azt tanították, hogy a kisbaba választja a szüleit:))(Ráadásul anya barátnője ilyen számmisztikus meg jós meg minden, és ő is ezt vallja és én nagyon hiszek ebben)

Tehát, tuti, hogy szeretne megszületni:))


Kedves kérdező, te pedig ha szeretnél írj privátot:))

2011. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

16:26-os vagyok:)

Gyógyszer mellett lettem terhes, mielőtt bármi azt hiszi, hogy felelőtlenek voltunk:))(és RENDESEN szedtem:))

2011. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett? Van baba? (privi írós)
2011. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
nincs:(
2011. jún. 1. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!