Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit igyak már? Egyszerűen...

Mit igyak már? Egyszerűen semmi nem veszi el a szomjamat?! 17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Ittam rengeteg vizet, teát, meg limonádét. De azt hiszem, "megártott". Talán a sok citrom benne, vagy az, hogy tényleg rengeteget ittam: hasmenésem lett.

De már néhány hete így vagyok ezzel, de hogy most itt ez a meleg....

Ti miket isztok? Valami házi gyümölcslé? Tippek?

(mondjuk úgy érzem, a jeges kóla lenne a legjobb.....)


2011. máj. 13. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodtan egy nagy pohár jeges kólát, ha egyszer azt kívánod, semmi bajod nem lesz, csak nem szabad túlzásba vinni.
2011. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kóla és a bubis víz oltotta a szomjam és semmi bajunk nem lett!!!
2011. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elején a Tonik jött be,aztán meg a citromos víz!
2011. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én terhesség előtt nem szerettem a szénsavas ásványvizet, de a 3. harmadban állandón azt kívántam sok-sok citromlével, cukor nélkül. Kólát is ittam, ha azt kívántam, meg ízesítetlen zöldteát hidegen. Én is voltam úgy olykor, h már majd szétpukkant a hasam a sok folyadéktól, amit megittam, de mégis szomjasnak éreztem magam. Aztán egyszer csak ez is, mint a többi terhességgel járó nyavalya elmúlt.

37 hetes km

2011. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Persze, azért szoktam kólát inni, de igyekszem nem túlzásba esni. Első terhességnél nem vontam meg magamtól semmit, amit megkívántam, jöhetett. Meg is lett az eredménye..... Most nem szeretnék ebbe a hibába esni, úgyhogy igyekszem visszafogni magam....

Lehet, veszek itthonra egy rekesz szódát..... :)

2011. máj. 14. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:
basszus, én most töltöm a 18. hetet, és ugyanez a szitu, innék mint a kisbéka. de ha most nekiállok, akkor egész éjjel mászkálhatok pisilni.. :)én a hideg enyhén cukros teát tolom vagy szörpöt
2011. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2 hidrogént 1 oxigénnel :)
2011. jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!