Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy 14 hetesen fogytam...

Baj, hogy 14 hetesen fogytam egy kilót?

Figyelt kérdés

A terhesség előtt 47 kg voltam és 160 cm vagyok, most 46 kg.

Viszont a hasamat már nagyobbnak látom és többet eszek, mint eddig.


2011. máj. 3. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. :-)
2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azta, pont ugyan ilyenek a méreteim 14 éves létemre!
2011. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D Én 23 vagyok :)
2011. máj. 3. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor én mit szóljak?:)

8kg minusz.. 18hetesen 1 kg plusz (de hozzá teszem, aznap nem voltam wc-n..)


kicsit parázok... mondjuk van miből fogyni, de akkor is...

18 hetes vagyok már

2011. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig 3 kg fogytam. Semmi bajotok nem lesz.
2011. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint az én mérlegem: 4 hét alatt 4 kg-t híztam...:(
2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is fogytam az első trimeszterben. Hányingerem volt kb mindentől. Na de a 2. trimeszteről elmúlt az émelygés és 21kg plusszal mentem szülni. Mazsolás krémtúró forevör! :)
2011. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, örülj neki, hogy nem indultál "bálnásodásnak"!


14. hétig egy dekát se változott a súlyom (igaz, nem voltam émelygős-hányós, tudtam enni és nem is fogtam vissza magamat)

Aztán 14 hetesen megműtöttek és leugrott 6 kiló, rákövetkező két hétben még 2. orvosi utasításra hízókúrába kellett fognom, és szülésig sikerült is 4 kiló pluszt összeszednem a teherbeesés előttihez képest. Nehéz menet volt, büszke vagyok rá :-)

A lányom amúgy 2370 grammal született, tehát ő, meg a lepény+ a víz volt kb ez a 4 kiló...

A fiamnál nem volt semmi komplikációm, és szó szerint zabáltam, mégis 6 kiló plusszal mentem szülni. Ebből ő 3400 gramm volt.

2011. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukám az egész terhessége alatt (pontosabban mind a 3 alatt) mindösszesen 0,5 kg-ot hízott, azaz FOGYOTT!!!

Semmi okod aggodalomra, bőven 3 kg fölött születtünk mind a hárman! :)

A baba kivonja Belőled, amire szüksége van, és ha eszel rendesen, nem lesz semmi gond. Ha nem eszel rendesen, akkor sem lesz semmi gond. Ki vagyunk találva, jól össze vagyunk rakva, ne aggódj!!! :)

2011. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!