Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen 3 nap alatt fogytam...

23 hetesen 3 nap alatt fogytam 2 kilót idegi alapon. Árt a babának?

Figyelt kérdés

Nem hányok, eszek minden nap főtt ételt és gyümölcsöt is, de kevesebbet eszek és csak 1x naponta + a gyümölcs amikor le tudom erőltetni. Éhes egyáltalán nem vagyok, csk a baba miatt eszek, nehogy baja legyen. De péntek reggel óta mégis 2 kilót fogytam.

Mit lehet tenni? A megnyugváson kívül.


2009. febr. 23. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán a fogyás tesz kárt a piciben, hanem a stressz! A baba elvonja tőled, ami neki kell!

Mindenféleképpen meg kell nyugodnod, mert azzal nagyon ártasz! Nem ijesztegetni akarlak, de a folyamatos stressz koraszüléshez vezethet! Próbálj tényleg megnyugodni!

2009. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


A baba ugye azért 3 nap alatt még rendben van. Az elkövetkezendő 2-3 napban a helyzet így vagy úgy megoldódik, remélhetőleg megnyugszom. Még akkor is, ha a számunkra kedvezőtlen megoldás nyer. De akkor már tudjuk legalább a biztos rosszat és nem lesz ez a bizonytalanság.

Ez az 1 hét okozhat kárt, koraszülést?

Próbáljuk terelni a figyelmemet, Apa próbálja lesni a kedvem, kényeztet.

2009. febr. 23. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz elvetélni, korán szülni, azonnal nyugtasd le magad. Tudom, ez nem így megy, de vegyél egy meleg (nem forró) fürdőt, relaxálj. Nézz meg valami jó filmet, amiben nincs erőszak, meg ilyesmi. Szedjél magne B6-ot, nekem iskolai stresszre ezt ajánlotta a nőgyógyász. Hallgass zenét, valami megnyugtatót, klasszikusat, vagy ilyesmi. Ha valaki veszekszik veled, hagyd ott a fenébe. Ha a párod miatt vannak gondjaid és nem tudjátok megbeszélni, inkább költözz el pár hétre a szüleidhez. Lényeg: EL a stressztől!!!! Menj el sétálni friss levegőre, vagy moziba, valami, foglald le magad.


Volt pár éve egy munkatársam, valami 5-6hónapra megszült és nem is maradt életben a kisfia, csak vagy két hetet. Felbosszantották melóban, és annyira stresszelte magát ezen hogy nem is tudott elaludni az idegtől és bizony beindult nála a szülés.......... Jobb vigyázni!

2009. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Munkahelyi gondok. Péntek éjjel én sem aludtam, csak fél-1 órákra félálomba estem. Azóta szerencsére alszom, a vérnyomásom is lejjebb ment.

Próbálok mindent megtenni. Remélem nem lesz baj.

2009. febr. 23. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Meg lehet kérdezni, hogy milyen munkahelyi gondról van szó? Csak mert nem ér ennyit az egész! Hidd el! Bármi is a baj, próbálj másra koncentrálni!!! Nem mondanám, hogy ennyitől baja lett a babának! Viszont ha így folytatod, baj lehet!
2009. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak az a lényeg, hogy a babának ne legyen baja. Csak azért nem fohgom most hajtani a magam igazát, mert nekem van igazam. Ha nem lennék terhes, megtenném. De így nem ér annyit az egész. Kivárom még ezt a néhány hónapot. Abban van szabadságom is, 1-2 hétre meg elmegyek betegszabira. Akkor csak kibírom júniusig. Ha nem, akkor meg előbb elmegek szülési szabadságra.

Majd csak lesz valahogy.

Csak a babának ne legyen baja!

2009. febr. 23. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Én voltam a 2. válaszoló. Munkahelyi dolog tényleg nem ér ennyit. Próbálj meg esetleg táppénzre menni, nem tudom mennyire egyszerű megoldani. Úgy menj be a munkahelyedre minden reggel, hogy csak a pénz miatt menj oda, már úgy értem, ne foglalkozz senkivel, semmivel, hisz te csak pénzt keresni jársz oda, dolgozni. Ha konkrét emberrel van gondod, kerüld el ,ha tudod, ha valamit mond, ne ellenkezz (kivéve ha egészséged bánná, testi vagy lelki), stb stb. Tudom, nehéz, nekem is volt ilyen rossz munkahelyem és sokszor sírva mentem, sírva jöttem, stb... mondjuk akkor nem voltam terhes.


Majd írd meg, mi újság. Szurkolok, hogy minden rendben legyen. Tényleg próbáld meg nem emészteni magad, akármilyen mocsok is veled valaki.

2009. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a csoportvez
2009. febr. 24. 20:21
 9/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a csoportvezetőm akar valamibe belekeverni, még mindig nem biztos.

Próbálok, próbálok, főleg mindig a babára gondolni.


Köszi.

2009. febr. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!