Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és mindenki...

17 hetes vagyok és mindenki azt mondja fogytam, a pocim már látszik, de a combom is kisebb meg hogy a csípőm is keskenyebb, terhesség előtt gömbölyűbb voltam. Nem kezdtem nádszál karcsún mert 163/65 legutóbb 15 hetesen voltam 68kg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bajt jelent ha valaki fogy a terhesség alatt?
2010. ápr. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az első 20 hétben 6 kilót fogytam, és nem volt semmi baj. És mérleg szerint te nem is fogysz, vagyis a babád gyarapszik szépen. Te valószínű azért tűnsz vékonyabbnak, mert a baba a te rovásodra is elvesz mindent, amire szüksége van, így simán előfordulhat, hogy te fogysz, ő meg hízik:)

Ne aggódj! Jó babavárást!

ҝ

2010. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, en majdnem ugyanígy voltam mint Te terhesség előtt, 160/67. Aztán a kezdeti hányások miatt visszafogytam 62-re. Most a 20. héten vagyok kb 68-69, de szintén a combjaim és a fenekem vékonyabbak, és a hasim gömbölyödik szépen. Az orvos megnyugtatott, hogy nem baj, ha nem hízok látványosan, a baba elveszi magának azt amire szüksége van.
2010. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy baj!! ma már van ultrahang ahol a doki mindig leméri a babát, nem 30 évvel ezelőtt vagyunk, csak egyesek leragadtak annál, hogy zabálj, ha terhes vagy, mert az a jó. én a terhességem első felében híztam 10 kilót, mert sokszor iszonyúan fájt a fejem és csak akkor múlt el, ha jól bekajáltam, a második felében viszont 1 dekát nem szedtem magamra, mert akkor meg állandóan gyümölcsöt ettem, mert azt kívántam. a felszedett kilók apadtak, viszont babócám továbbra is nőtt, 3,5 kilóval született. szerintem egyébként sokan vannak, akik terhesség alatt fogynak, nincs ezzel semmi gond. a baba nem az édességből meg a sült krumpliból nyeri a vitamint, hanem a zöldségből, gyümölcsből stb. ezektől pedig nem lehet hízni.
2010. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki. :) Én is fogytam eleinte, a 18. hétre lettem újra annyi, mint első mérlegeléskor, és nekem jól esett, hogy észrevették az emberek, hogy fogytam. Azóta már feljött 7 kg (35. hét), de még mindig a régi nadrágjaimat hordom (nem begombolva, bandázzsal).

A baba elveszi, ami kell neki, főleg ha vitamint is szedsz, csak arra figyelj, hogy Ca- és vas-forrást egyél eleget.

2010. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszaitokat.Nagyon megnyugtattatok.Mindenkinek boldog babavárást!:-))))
2010. ápr. 15. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is fogytam, egészen a 24. hétig. 5 kg-t. Hányni nem hánytam, egyszerűen csak nem ettem sokat, elvoltam foglalva a boldogsággal és a várakozással. :) Ahogy most is. Havi 1-2 kg jön fel, de az a baba súlya nagyrészt, semmi plussz nincs rajtam látszatra, sőt, a nyakam, karom, combom keskenyebb, mint valaha. :))

A baba jól van, semmit nem szedek, a vérképem mindig tökéletes. A doki nem érti, hogy csinálom, de megdícsért. :)) Légy boldog, és akkor minden "gramm" természetes lesz!

33 hetes pocis

2010. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!